Dzień Wiosny- Dniem Talentów -

Pracownicy

  • Strona główna /
  • O szkole /
  • Pracownicy /
  • Dzień Wiosny- Dniem Talentów
IMG 20180321 115720855

Dzień Wiosny- Dniem Talentów

IMG 20180321 115720855

Fotogaleria

 

DZIEŃ TALENTÓW zorganizowali: SU pod opieką pani R. Misiak oraz A. Pijorek – pedagog.

 Wiosną rozkwita wszystko, a my udowodniliśmy, że w naszej szkole rozkwitają najróżniejsze talenty. Nasi koledzy tańczyli, śpiewali, grali i robilimnóstwo niesamowitych rzeczy.

Uczennica klasy Ic Nina Sękal, która zadeklamowała wiersz „Pliszka”.

Z klasy IC piosenkę „ Puszek Okruszek” zaśpiewał  Szymon Milik, a Dorotka Klimczuk i Weronika Ptak z klasy IB wyśpiewały piosenkę „ Wszyscy razem”, Lena Krysiak z klasy III a zaśpiewała utwór „Mały Książę i róża”, „Czekam aż uniosą mnie motyle” zaśpiewała Ania Iwańska z klasy IIIa,  Patrycja Sobieszczuk z klasy III a w piosence „Pół kroku stąd”, piosenkę „Alleluja” zaśpiewała Julia Krysiak z klasy VIIB, zespół „Łowcy gwiazd” w składzie: Alicja Rejowska kl. IB, Maja Rejowska kl. VIC, Angelika Cisłak kl. VIB i Szymon Rejowski kl. IVD , w piosence o tym samym tytule, Klaudia Jagiełło z VI a

Uczennice klasy IIa: Iga Zalewska i Magdalena Koc, zaprezentowały  balet.

Swój układ taneczny zaprezentowały: Maja Wrzyszcz z klasy IIB, Kalina Kowalczyk z klasy IIB w układzie hip- hop, Dominika Jeżowska z klasy IVC , Alicja Suchożebrska z V a, Gabriela Jenarałek i  Aleksandra Krakowska z VI b, Zuzanna Krasuska z VII a, Oliwia Pskiet i Wiktoria Kiełczykowska z klasy IVA, uczennice z klas VII: Julia Serewiś, Ula Miklas, Weronika Rojek, Julia Iwańska i Ada Rucińska w piosence „Seven years” , Ula Miklas z klasy VII zaśpiewała piosenkę „Beliver”,  zespół w składzie: Julia Karabin, Maja Denkiewicz i Mateusz Pietrzak w piosence „ Przez twe oczy zielone”.

Na gitarze zagrał Jakub Karpiński z klasy IIB.

 Jędrzej Pietrzykowski zaprezentował  triki piłkarskie.

Bardzo dziękujemy wszystkim wykonawcom.

 Każdy występ pokazał wasze niezwykłe umiejętności. Cieszy nas, że aż tylu uczniów naszej szkoły zechciało się z nami podzielić swoimi talentami. Mamy nadzieję, że za rok będzie was jeszcze więcej. A więc do zobaczenia za rok!

 Fotogaleria 1
Filmik 1
 IMG 20180321 115901890

Powrót do aktualności