Baśniowy świat”- przedszkolaki w Jedynce -

Pracownicy

  • Strona główna /
  • O szkole /
  • Pracownicy /
  • Baśniowy świat”- przedszkolaki w Jedynce

Baśniowy świat”- przedszkolaki w Jedynce

5, 6 i 10 maja gościliśmy grupy sześciolatków z Przedszkola Niepublicznego „Chatka Puchatka”, Miejskiego Przedszkola nr 5, Niepublicznego Przedszkola „Akademia Puchatka”, Miejskiego Przedszkola nr 3,  Miejskiego Przedszkola nr 2, Miejskiego Przedszkola nr 4 oraz Niepublicznego Przedszkola Językowego Happy Kids.

Majowe spotkania z przedszkolakami w naszej szkole odbyły się pod hasłem „Baśniowy świat”.

Po powitaniu przez Dyrekcję szkoły- p. Zofię Steć i p. Łukasza Wróblewskiego dzieci czekała zabawa połączona z nauką  oraz możliwością poznania szkoły w towarzystwie wolontariuszek z klas VII i VIII.

Do baśniowej zabawy zaprosiły najmłodszych p. Katarzyna Bindas i p. Katarzyna Adamczuk, p. Renata Borkowska i p. Marzena Flazińska zaproponowały dzieciom udział w przypominających magię doświadczeniach naukowych, był również czas na wykonanie czarodziejskich rysunków wg pomysłu p. Anetty Kiryluk i na pełne radości zajęcia z języka angielskiego przeprowadzone przez p. Elżbietę Ryś. Mnóstwa wrażeń dostarczyły dzieciom dwa barwne przedstawienia: „Kopciuszek” przygotowany pod kierunkiem p. Anny Adynowskiej i przedstawienie „Bajka” p. Bożeny Paplińskiej połączone ze wspólną zabawą gości oraz przedszkolaków z Jedynki w języku angielskim prowadzoną przez p. Annę Marchel. Słodki poczęstunek i wręczenie drobnych upominków było miłym zakończeniem baśniowych spotkań.

Powrót do aktualności