Konkursy plastyczne 2018/19 -

• Sukcesy /

Konkursy plastyczne 2018/19

– Powiatowy Konkurs Plastyczny „100 rocznica odzyskania niepodległości w moich oczach” organizowany przez Bibliotekę Pedagogicznej: udział wzięło 30 uczestników.  W kategorii klas I-III – III miejsce zajęła Anna Skrzeczkowska z kl. III C, w kategorii klas IV – VI – II miejsce Natalia Stańczuk z kl. VA  wyróżnienie Natalia Siemieniuk kl. VA. W kategorii klas VII – VIII, gimnazjum – II miejsce- Dominika Wesołowska kl. z VII C.

– Konkurs plastyczny „Cicha Noc, Święta Noc…” organizowany przez Sokołowski Ośrodek Kultury: udział wzięło 15 uczniów w etapie szkolnym. W kolejnym powiatowym etapie wyróżnione zostały prace: Julii Stańczuk z kl. VA  oraz Igi Zalewskiej z klasy VA Nagrodzono także pracę Klaudii Kurcz z klasy VI B.

– Szkolny Konkurs Plastyczny „Wielcy Polacy” dla uczniów klas I- III: w konkursie wzięło udział  z klas I- 13 uczniów z klas II- 18 uczniów i z klas  III- 29 uczniów. 60 prac plastycznych. W kl. I : I miejsce zajęła Alicja Skibniewska – I A, II miejsce:  Wiktor Flażyński- I A, III miejsce: Blanka Pytel- I A. Wyróżnienia otrzymały: Nadia Jeznach – I B, Amelia Retko- I B. W kl.II:  I miejsce: Antoni Małkus – II A II miejsce: Artur Smolik – II A, III miejsce: Lena Kryszczuk- II C Wyróżnienia: Anna Ambroziak – II C Nela Sosnowska- II B,   Martyna Skorupka- II B. W Klasach III I miejsce: Rafał Samulak- III A, Tomasz Skibniewski- III B, II miejsce: Filip Pytel- III A, Jakub Karpiński- III B III miejsce: Natalia Galicka- III B, Aleksander Protasiewicz- III C,  Wyróżnienia: Maria Pieniak- III C Karol Krasnodębski- IIIA, Aleksander Bałkowiec- III C Maksymilian Jankowski- III A Paulina Pogorzelska- III A, Lidia Jurczak- III A.

Konkurs Plastyczny  „Droga do świętości- Św. Stanisława Kostki”: I miejsce Diana Zielonka kl. II A, Piotr Smolik kl II A, II miejsce Antoni Małkus kl. II A, Natalia Borowy II A , III miejsce – Lena Iwańska kl. II A, Wyróżniono 10 uczniów.

-Konkurs Religijny diecezjalny „W mocy Bożego Ducha jestem misjonarzem w moim środowisku”: wzięło udział 16 uczniów z klas I- VIII. Wyróżniono prace Magdaleny Rogozińskiej z kl. VI C i Julii Stańczuk z kl. V A.

– Szkolny Konkurs na najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową wygrała klasa III A i I B.