Konkursy plastyczne 2017/18 -

• Sukcesy /

Konkursy plastyczne 2017/18

III Konkurs Historyczny „Wojna polsko- Bolszewicka 1919-1920 w obronie granic i niepodległości”: w etapie szkolnym w kategorii szkoły podstawowe kl. 0, I- III praca plastyczna: uczniowie klas II i III przygotowali 11 prac, nagrodzona została praca Leny Bindas z kl. II B.

VII Ogólnopolskie Biennale Malarstwa „Niech żyje kolor!”: udział wzięło 3 uczniów z kl. IV A i VI B. Wyróżnienie otrzymała Kinga Karwowska z kl. VI B.

-XVII edycja Konkursu „ Mój szkolny  kolega z misji”: pracę na konkurs przygotował Piotr Smolik z kl. IV A.

– Konkurs plastyczny z okazji 100- LECIA OBJAWIEŃ MATKI BOŻEJ W FATIMIE: w konkursie wzięło udział 39 uczniów. I miejsce zdobył Piotr Smolik  kl. IV A, II miejsce – Filip Pytel  kl. II A, III miejsce – Olivier Dabiński  kl. I A. Wyróżniono: Adelę Zatkalik kl. I B, Lenę Bindas kl. II B, Natalię Galicką kl. II B, Magdalenę Bujalską kl. III C. Nagrody pocieszenia otrzymali: Nicola Bieniak kl. II A, Tomasz Skibniewski  kl. II B, Jakub Pieniak kl. II B.

– Konkurs na Witraż Bożonarodzeniowy: udział wzięło 32 uczniów z kl. I- V. I miejsce zajęli: Piotr Smolik kl. IV A, Kacper Rosak kl. IV C, Diana Zielonka kl. I A, II miejsce: Julia Stańczuk kl. IV A, Natalia Stańczuk kl. IV A, Magdalena Bujalska kl. III C, Kalina Kowalczyk kl. II B, Hanna Badowska kl. I A, III miejsce: Antoni Marciniak kl. V C, Jędrzej Pietrzykowski kl. IV C, Adrianna Pietrzykowska kl. I B, Krzysztof Hilaruk kl. III D, Jakub Czerkas kl. I A, Amelia Wojtkowska kl. I A. Pozostali uczniowie otrzymali wyróżnienia.

Konkurs Religijny „Dary Ducha Świętego w życiu człowieka”: udział wzięło 12 uczniów z klas I- VI.

Miejski konkurs fotograficzny  „Podpatrzone okiem młodego patrioty” z okazji obchodów 100- lecia Niepodległej organizowany przez SP 2: I miejsce zajął Bartosz Serewiś z kl. VII C, wyróżnienie otrzymała Urszula Miklas z kl. VII C.

– Konkurs plastyczny „Moja parafia, mój kościół parafialny” kl. I -IV.: udział wzięło 12 uczniów. I miejsce zajęła Diana Zielonka kl. I A i Piotr Smolik kl. IV A, II miejsce – Natalia Borowy kl. I A,  III miejsce – Jakub Karpiński kl. II B.

– Konkurs „Mój Kościół parafialny” kl. V- VII. – zorganizowany metodą projektu – udział wzięło 2 uczniów.