Inne konkursy 2017/18 -

• Sukcesy /

Inne konkursy 2017/18

– 40 Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”: w  szkolnym etapie konkursu wzięło udział 6 uczniów z kl. V i VI.  Do eliminacji powiatowych zakwalifikowała się Maria Golatowska kl. VI C. W eliminacjach powiatowych w  I. GRUPIE – uczniowie klas I- VI  szkół podstawowych Maria Golatowska zajęła III miejsce

– Konkurs Świetlicowy  „Mam dobre maniery i w terminie płacę, wygrywam obiady, więc zyskam-nie tracę”: w I części konkursu w grudniu 2017 roku wzięło udział 63 uczniów, którzy  w terminie uregulowali opłaty za obiady. Nagrodę- bezpłatne obiady w lutym 2018 roku wylosowała Anna Ambroziak kl. I C. W II części konkursu, w czerwcu 2018 roku udział w konkursie wzięło 57 uczniów, Bezpłatne obiady w miesiącu czerwcu wygrała- Wiktoria Radomska  kl. VI C. Wszyscy uczestnicy losowania otrzymali nagrody pocieszenia.