Życzenia

nŚwięto Edukacji Narodowej to ważny dzień w kalendarzu szkolnym.

W tym roku Samorząd Uczniowski własnoręcznie wykonał prezenty dla pracowników szkoły. Kolorowe tuby ze słodką niespodzianką w środku to pomysł uczniów na oryginalny upominek dla nauczycieli, wychowawców, pań i panów z obsługi i administracji. Bo kto nie lubi słodyczy? Uczniowie przygotowali je na warsztatach plastycznych, które trwały trzy godziny i odbyły się po lekcjach. Dziękujemy uczniom z kl. IV, V i VI za pracę i czas poświęcony na rzecz naszej szkolnej społeczności. Podczas piątkowej uroczystości przewodnicząca - Julia Serewiś i jej z-ca - Maja Rejowska odczytały życzenia dla wszystkich pracowników szkoły, które samodzielnie napisały.

A oto i one:

Maja: Gdybyśmy chcieli opisać pracowników szkoły, użylibyśmy wielu określeń. Nie da się bowiem jednym zdaniem scharakteryzować osób, które całe swoje życie poświęcają pracy na rzecz dzieci. Bo chociaż współpraca z uczniami daje dużo radości, to jednak nie jest łatwo uzyskać założony efekt.

         Wszyscy, którzy z nami pracują, wkładają wiele starań i wysiłku, by ukształtować młody charakter, rozbudzić drzemiące w nas możliwości, wskrzesić ambicję. Ambicję do codziennej pracy. Dzięki niej mamy szansę w przyszłości spełnić swoje marzenia.

Julka: Przy okazji takich uroczystości, jak Święto Edukacji Narodowej, uświadamiamy sobie, że tak naprawdę wszyscy tworzymy tę szkołę, wpływamy na jej wizerunek w mieście, powiecie i województwie.

         Drodzy Pracownicy i Przyjaciele Szkoły, życzymy Wam spełnienia marzeń, byśmy my-uczniowie, stali się godni Was- chociaż w połowie!

         Najlepsze i najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, siły, energii, a przede wszystkim wyrozumiałości i cierpliwości, byście mogli w pełni realizować swoje plany życiowe i zawodowe, tego wszystkiego życzą Wam Wasi Uczniowie.

Dziękujemy!

Jesteśmy pewni, iż własnoręcznie wykonane podarunki i samodzielnie napisane życzenia znaczą wiele. Bowiem takie prezenty zawsze płyną z głębi serca.

Opiekunki Samorządu