Sprawozdanie z działalności SU w roku szkolnym 2017/18.

Rok szkolny 2017/18 upłynął pod hasłem wielu inicjatyw o charakterze charytatywnym. Już w październiku nowo wybrany skład prezydium (Julia Serewiś z kl. 7c, Maja Rejowska i Gabriela Robak z kl. 6c, Aleksandra Czerkas, Mateusz Pietrzak i Bartosz Żółkowski z kl. 5d) zdecydował o włączeniu się w akcję zbiórki pieniędzy na rzecz Michała - sparaliżowanego wskutek nieszczęśliwego wypadku harcerza z naszego miasteczka. Zebrana kwota zapewniła mu opłatę trzech tygodni rehabilitacji. W listopadzie zebraliśmy ponad 300 książek, które zasiliły księgozbiór biblioteki szkolnej. W styczniu i w czerwcu zgromadziliśmy wiele kilogramów karmy dla psów oraz współfinansowaliśmy zakup budy dla psów z sokołowskiego schroniska, którą opatrzyliśmy drewnianą tabliczką z nazwą szkoły.

Czytaj więcej: Sprawozdanie z działalności SU w roku szkolnym 2017/18.

Zbiórka książek do biblioteki

     indeksZapraszamy Was do udziału w akcji "Książka dla mojego kolegi" - bijemy rekord ilości podarowanych książek na rzecz uczniów naszej szkoły. W 2002 roku było ich ponad 300! Czy tym razem uda się zebrać więcej? Wierzymy, że tak!

Czytaj więcej: Zbiórka książek do biblioteki

Charytatywne działania SU

Dlaczego zorganizowaliśmy ostatnią dyskotekę?

Ostatnia dyskoteka SU dla klas IV-VII odbyła się pod hasłem charytatywnym. Tym razem pieniądze(320 zł) zebrane ze sprzedaży biletów i ciast upieczonych przez Rodziców i Dzieci przekazaliśmy na zakup budy dla psów ze schroniska w Sokołowie.
Relacja na stronie- kliknij

Czytaj więcej: Charytatywne działania SU

01.02.2018 - DNIEM Z TELEFONEM

nokia-3310-dual-sim-granatowy18676706473 7

1. Uczniowie przynoszą do szkoły telefony komórkowe na własną odpowiedzialność, za zgodą rodziców.

2. Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenie, zagubienie czy kradzież sprzętu przynoszonego przez uczniów.

3.Uczeń może korzystać z telefonu wyłącznie podczas przerw z zachowaniem przyjętych norm społecznych i etycznych.

6. Nagrywanie dźwięku, obrazu oraz fotografowanie za pomocą telefonu lub innych urządzeń elektronicznych jest niedopuszczalne.

5. Uczeń ma obowiązek wyciszyć telefon komórkowy przed lekcją.

6. Można używać telefonu komórkowego na lekcji jako pomocy dydaktycznej, tylko jeśli pozwoli na to nauczyciel prowadzący lekcję.

SU