Jak było... wspomnień czar z działań w latach poprzednich.

Bądźmy w kontakcie- czyli e-Twinning w naszej szkole

Weihnachten in Polen niemJak wiecie, e-Twinning oferuje internetową platformę współpracy dla szkół z krajów europejskich, które tutaj komunikują się, współpracują, realizują projekty, dzielą się doświadczeniami i, mówiąc krótko, czują się i są częścią najbardziej ekscytującej społeczności edukacyjnej w Europie.

Nasza szkoła już kolejny rok należy do tej grupy aktywnych i zaangażowanych w kontakty międzynarodowe. Jedna z grup pracując pod kierunkiem pani Marzeny Jenerałek (klasy VI C i VI D), realizuje projekt w języku niemieckim, druga natomiast, wspierana przez pani Anna Nowotniak (klasa VI D) prowadzi wymianę doświadczeń w języku angielskim. Obydwa przedsięwzięcia to projekty całoroczne wymagające od uczniów pełnej mobilizacji i poświęcenia.

Czytaj więcej: Jak było... wspomnień czar z działań w latach poprzednich.