Koło muzyczne

m2W spotkaniach koła uczestniczy liczna grupa uczniów z klas IV - VIII. Na zajęciach dzieci uczą się nowych piosenek, gry na instrumentach, doskonalą technikę śpiewu, pracują nad brzmieniem całego zespołu i przygotowują się do występów.

Młodzi muzycy pod "czujnym uchem" swego opiekuna - Zbyszka Filiksa, szlifują warsztat wokalno - instrumentalny, by zachwycać publiczność na różnego rodzaju imprezach, przeglądach i festiwalach muzycznych organizowanych w szkole i poza nią.
Zajęcia odbywają się w sali 14. Zapraszamy!!!

m4Sukcesy zespołu:

- Festiwal „O, Ziemio Polska – z pieśnią i piosenką do Niepodległości":  zespół wokalno instrumentalny pod kier. p. Z. Filiksa podczas eliminacji  miejskich konkursu zakwalifikował się do finału wojewódzkiego w Siedlcach, gdzie zdobył wyróżnienie w kategorii klas IV-VI.

- Festiwal Kolęd i Pastorałek „Sokołowska Kolęda”: zespół wokalno- instrumentalny pod  kier. p. Z. Filiksa zajął I miejsce i zakwalifikował się do  IX Festiwalu Kolęd i Pastorałek  „Kolędowe Serce Mazowsza”, gdzie w finale wojewódzkim  otrzymał wyróżnienie.

- Festiwal piosenki o zdrowiu- zespół wielokrotnie zdobywał I miejsce.

m8m9