Sukces Oliwii Szymaniak w konkursie diecezjalnym! -

Sukces Oliwii Szymaniak w konkursie diecezjalnym!

Rok 2020 to wyjątkowy czas dla upamiętnienia świętego Jana Pawła II. W maju obchodziliśmy setną rocznicę urodzin papieża Polaka, a Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ogłosił rok 2020 Rokiem Świętego Jana Pawła II.

Diecezja Drohiczyńska, jak co roku, zaprosiła nas do Konkursu plastycznego „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka” (XV edycja) dotyczącego Jana Pawła II. W tym roku pod hasłem „Totus Tuus”. Organizatorami konkursu byli: Muzeum w Bielsku Podlaskim Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku, Wydział Katechezy i Szkolnictwa Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie, Dekanat Bielski, Fundacja Mater.

Oliwia Szymaniak z naszej szkoły otrzymała wyróżnienie w tym konkursie w swojej kategorii. Wpłynęło 860 prac z przedszkoli, szkół podstawowych i średnich oraz szkół specjalnych.

Gratulacje dla Oliwii i opiekuna- p. Iwony Mergo-Golatowskiej!