Sukces naszych dziewcząt w regionalnych sztafetowych biegach przełajowych -

• Sukces naszych dziewcząt w regionalnych sztafetowych biegach przełajowych
prz szt

Sukces naszych dziewcząt w regionalnych sztafetowych biegach przełajowych

prz szt

W środę 9 października w Siedlcach odbyły się Regionalne Sztafetowe Biegi Przełajowe. W zawodach startowały najlepsze dwie szkoły z sześciu powiatów regionu siedleckiego. Nasze dziewczęta startowały w sztafecie 10 x 800 m. O pierwsze miejsce rywalizowały głownie ze sztafetą SP 5 Siedlce. Pozostałe sztafety zostały daleko w tyle. Ostatecznie złoty medal przypadł zawodniczkom z Siedlec a srebrny dziewczętom z SP 1 Sokołów Podl. Brąz zdobyła sztafeta  SP 1 Mińsk Mazowiecki. Dwie pierwsze sztafety będą reprezentowały region siedlecki w zawodach wojewódzkich.

Dziewczęta biegły w składzie: Emilia Jurczak, Aleksandra Krakowska, Wiktoria Radomska, Nicola Gmitrzuk , Klaudia Jagiełło, Natalia Trzcińska, Angelika Cisłak, Daris Borys, Gabriela Jenerałek, Wiktoria Kobylińska.