ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO -

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

1 września 2021 r. o godzinie 9.00, tak jak w latach ubiegłych, w naszej szkole rozbrzmiał pierwszy dzwonek. Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny.

Na sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie klas młodszych i przedszkola. Powitali ich bardzo serdecznie p. dyrektor Zofia Steć i p. Tomasz Maliszewski – przewodniczący Rady Rodziców. Szczególne słowa skierowane zostały do tych dzieci, które po raz pierwszy znalazły się w murach naszej szkoły. Ich też do wspólnoty szkolnej zaprosiły krasnoludki – uczniowie i rodzice klas drugich. Wesołe piosenki i wierszyki na pewno zachęciły nowych uczniów do nauki. Część artystyczną drugoklasiści przygotowali pod kierunkiem p. Aldony Sobieskiej i p. Ewy Wojsław.

Klasy starsze spotkały się ze swoimi wychowawcami w salach. Rozmawialiśmy o planach na ten rok, ale także o wakacyjnych wspomnieniach.

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego stała  się też okazją do pożegnania dwóch nauczycielek naszej szkoły: p. Małgorzaty Malinowskiej i p. Wiesławy Kwiek, które w tym roku odeszły na emeryturę. Za zaangażowanie w pracę, poświęcenie i troskę o uczniów podziękowała im w imieniu całej społeczności szkolnej p. dyrektor Zofia Steć. Pani dyrektor podziękowała również za pracę na stanowisku wicedyrektora p. Joannie Hawryluk. Tę funkcję będzie teraz pełnił p. Łukasz Wróblewski.

Wakacje minęły, przed nami 10 miesięcy nauki. Życzymy wszystkim uczniom oczywiście samych piątek i szóstek!

Zapraszamy na foto relację na naszego Facebook