Podsumowanie kolejnej edycji konkursu świetlicy "Mam dobre maniery w terminie płacę..."

patr58W I semestrze roku szkolnego 2016/17 w konkursie "Mam dobre maniery i w terminie płacę, wygrywam obiady- więc zyskam, nie tracę", nagrodę główną- bezpłatne obiady w styczniu 2017 roku wygrała Alicja Barszczewska z klasy II d.
W losowaniu wzięło udział 39 dzieci, które w terminie, a więc do 10-ego dnia każdego miesiaca opłacały obiady od X do XII 2016 roku.

obiad0obiad55

Wszystkie dzieci uczestniczące w losowaniu nagrody głównej, otrzymały nagrody pocieszenia- SUPER OWOCE (pomelo, khaki, pomarańcze, mandarynki, babany, gruszki i soczek "Leon").

patr7
Gratulujemy wszystkim uczestnikom wzorowej, godnej naśladowania postawy i zapraszamy wszystkich uczniów korzystających ze szkolnej stołówki, do systematycznego opłacania obiadów w II semestrze, a następnie- już w maju, na kolejne losowanie nagrody głównej.
obiad6                                                                                                                                               Katarzyna Bindas
                                                                                                                                               Bożena Głażewska