POWIATOWY KONKURS MIĘDZYSZKOLNY „MALOWANE POEZJĄ I PROZĄ PODLASIA”- podsumowanie

DSC 0317W POWIATOWYM KONKURSIE MIĘDZYSZKOLNYM (LITERACKO – PLASTYCZNYM)  „MALOWANE POEZJĄ I PROZĄ PODLASIA” zorganizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną
im. H. Radlińskiej w Sokołowie Podlaskim wzięło udział 25 uczniów z klas I – III.

Prace plastyczne inspirowane wierszami wybranymi z utworów twórców regionalnych wykonano pod kierunkiem p. Teresy Piwko w świetlicy szkolnej.
Wszystkie prace można obejrzeć na stronie:
https://picasaweb.google.com/111103730061801697407/KonkursPlastycznyMalowane?authkey=Gv1sRgCNWu4cTPkJHBEQ

 

Uczniowie klas pierwszych

  1. 1. Krasnodębska Magda do utworu „ Świerszczyk” F. Kobryńczuka
  2. 2. Hawryluk Dominika do utworu „ Bocian podróżnik” B. Mrozowskiej
  3. 3. Wiktorowska Wiktoria do utworu „ Choinka” B. Mrozowskiej
  4. 4. Nazarczuk Amelia do utworu „ Urodziny Oli” B. Mrozowskiej
  5. 5. Chojnowska Karolina do utworu „ Jagody” B. Mrozowskiej
  6. 6.Trebunio Milena do utworu „ Królewska pszczółka” B. Mrozowskiej
  7. 7. Sobieszczuk Patrycja do utworu „ List do świętego Mikołaja” B. Mrozowskiej

 

Uczniowie klas drugich

  1. 1. Błoński Paweł do utworu „ Jesienne liście” L. Maksimiak
  2. 2. Jeżowska Dominiaka do utworu „ Maskotka” M. Bakońskiej
  3. 3. Błoński Krzysztof do utworu „ Piłka nożna” F. Kobryńczuka
  4. 4. Malon Julia do utworu „Wiewióreczka” F. Kobryńczuka
  5. 5. Stańska Aleksandra do utworu „ Kolczyki” F. Kobryńczuka
  6. 6. Pietrzykowski Jędrzej do utworu „ Czerwona czapeczka” F. Kobryńczuka
  7. 7. Kobyliński Oskar do utworu „ Łysy księżyc” F. Kobryńczuka
  8. 8. Osipiak Iga do utworu „ Parasolki” B. Mrozowskiej
  9. 9. Liszkiewicz Milena do utworu „ Muzyka Chopina” B. Mrozowskiej
  10. 10. Pietrzak Jakub do utworu „ Zła pedagogika” S. Kowalczyka
  11. 11. Pogorzelska Zuzanna do utworu „ Róża” I. Filipczuk
  12. 12. Kmita Natalia do utworu „ Kropelka” M. Pietrzaka
  13. 13. Jurczak Kacper do utworu „ Bałwanek” D. Kalinowskiej
  14. 14. Czarnocka Zuzanna do utworu „ Płatki śniegu” L. Woźnicy
  15. 15. Salach Julia do utworu „ Dwa mrozy” F. Kobryńczuka
  16. 16. Tyrola Wiktor do utworu „ Zima” F. Kobryńczuka

 

Uczniowie klasy trzeciej

  1. 1. Kurcz Klaudia do utworu „ Miss piękności” F. Kobryńczuka
  2. 2. Kowalska Aleksandra do utworu „Łowicka zabawa” B. Mrozowskiej

 

9 grudnia 2015r. w STAROSTWIE POWIATOWYM w obecności podlaskich poetów nagrody i wyróżnienia otrzymali:

  1. 1. Jurczak Kacper
  2. 2. Stańska Aleksandra
  3. 3. Krasnodębska Magda
  4. 4. Igielski Stanisław
  5. 5. Pogorzelska Zuzanna
  6. 6. Błoński Paweł
  7. 7. Trebnio Milena
  8. 8. Pietrzak Jakub
  9.  
  10. kDSC 0047
  11. kDSC 0048
  12. Więcej zdjęć na stronie: https://picasaweb.google.com/111103730061801697407/PodsumowanieKonkursuMalowane?authkey=Gv1sRgCM-W0bXCn-Wkdw
  13. Ponadto nagrody otrzymali także uczniowie Koła Plastycznego prowadzonego przez panią Anettę Kiryluk.
    W kategorii klas I- III:

    Kacper Jurczak z kl. IIe
    1. Klasy IV- VI
    2. Daria Siwiak - kl. VI c
      Liwia Karakula- kl. V b
    3. Wyróżnienie:
      Gabriela Złotkowska z kl. VI c
    oraz wyróżnienie
  14. Magdalena Rogozińska z klasy III b- opiekun Aldona Sobieska



  15. Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym oraz opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!