WYNIKI FINAŁOWEGO KONCERTU FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK

20 stycznia w sali dyskotekowej odbył się finał FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK, przygotowany przez świetlicę szkolną, pod czujnym okiem pań Teresy Piwko i Katarzyny Bindas

W jury konkursu zasiedli: pani Katarzyna Bindas, pani Katarzyna Adamczuk, pan Piotr Marciniak- przedstawiciel Rady Rodziców oraz nasz absolwent-
pan Maciej Tyszko, nagrodziło i wyrózniło siedmioro uczniów z klas IV- VI oraz pięcioro z klas I- III.

100 4720

Podczas festiwalu Zespół Jutrzenka wykreował przedstawienie teatralne pt: "Wesoła orkiestra".
Wszyscy uczestnicy festiwalu i członkowie zespołu teatralnego zostali obdarowani słodyczami i nagrodami rzeczowymi sponsorowanymi przez pana Z. Czerkasa i Linie Lotnicze -Dubaj.
Była to wspaniała okazja do zaprezentowania przez dzieci umiejętności wokalnych, tetralnych oraz gry na różnych instrumentach w obecności rodzin, dyrekcji, kolegów i koleżanek oraz wychowawców.
28 stycznia- na apelu podsumowujacym I semestr nauki, wszyscy laureaci otrzymali nagrody rzeczowe i słodycze sponsorowane prze Firmę TOPAZ i OŚRODEK DORADZTWA I USŁUG BHP "MEJA"  pana J. RUCIŃSKIEGO i pani I. LESZCZAK.

Fotorelacja dostępna na stronie: https://picasaweb.google.com/111103730061801697407/FEstiwalKoledFina?authkey=Gv1sRgCJ_DuYGYksP1qwE
A oto wyniki festiwalu:

W klasach I- III