Powiatowe Szkolne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu

W ubiegłym tygodniu odbyły się Powiatowe Szkolne Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu. W poniedziałek 10 lutego o medale walczyły dzieci ze szkół podstawowych, a w czwartek-13 lutego młodzież z gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.

W zawodach wystartowała także grupa naszych uczniów oraz absolwentów naszej szkoły. Pierwszych pięciu zawodników w każdej konkurencji uzyskało awans do Regionalnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej które odbędą się w Mińsku Mazowieckim 3 kwietnia.

Najlepsze wyniki wśród zawodników z naszej szkoły osiagnęlii :

Klasy IV i młodsze (ur. 2003 i mł.)
Dziewczęta
25 m stylem dowolnym
         1. Jurczak Marta                         17,18

8.Brewczuk Agnieszka                   20,95

11.Krakowska Aleksandra               23,07

12.Pogorzelska Natalia                    23,25

13.Pliszka Weronika                       23,40.

14.Ambroziak Monika                     24,61

16.Popowska Małgorzata                25,09

25 m stylem grzbietowym

2.Jurczak Marta                              21,71

9.Pogorzelska Natalia                       25,35

11.Brewczuk Agnieszka                   25,98

13.Krakowska Aleksandra                26,78

14.Popowska Małgorzata                 27,65

15.Pliszka Weronika                        28,42

16.Ambroziak Monika                      30,04

25 m stylem klasycznym

1.Jurczak Marta                               23,03

4.Popowska Małgorzata                    26,31

8.Krakowska Aleksandra                   27,97

9.Brewczuk Agnieszka                     28,07

11.Ambroziak Monika                      32,01

12.Pliszka Weronika                        32,42

Chłopcy

25 m
stylem dowolnym

5.Serewiś Bartosz                         18,15

6.Solka Damian                            19,00

7.Krakowski Mateusz                     19,38

10.Woźniak Jakub                        19,98

13.Wyszomierski Kacper                 20.96

14.Sobieski Maciej                         21.10

25 m stylem grzbietowym

4.Serewiś Bartosz                             22,37

10.Pieniak Mikołaj                             23,93

11.Woźniak Jakub                            24,14

12.Krakowski Mateusz                       24,21

14.Błoński Patryk                              26,09

25 m stylem klasycznym

5.Serewiś Bartosz                               25,10

6.Solka Damian                                  25,56

8.Osipiak Jakub                                  26,81

9.Pieniak Mikołaj                                 26,92

10.Krakowski Mateusz                         27,53

12.Wyszomierski Kacper                      29,81

14.Woźniak Jakub                              32,83

Klasy VI - V (ur. 2001 – 2002 ) Dziewczęta

50 m
stylem dowolnym

2.Moczulska Magdalena                     34,16

5.Litewnicka Gabriela                        37,24

10.Marcyniuk Pola                            42,01

11.Gąszczak Zuzanna                       42,24

15.Pawluk Julia                               53,77

16.Woźniak Wiktoria                       55,24

50 m stylem grzbietowym

2.Moczulska Magdalena                     42,07

8.Marcyniuk Pola                              47,67

9.Litewnicka Gabriela                       49,36

12.Gąszczak Zuzanna                       53,68

15.Woźniak Wiktoria                       1.01,60

50 m stylem klasycznym

9.Marcyniuk Pola                              56,57

11.Litewnicka Gabriela                      1.00,09

14.Woźniak Wiktoria                         1.13,05

Chłopcy

50 m
stylem dowolnym

2.Zakrzewski Filip                              34,10

5.Praski Mateusz                              35,19

8.Karakula Michał                              37,39

9.Krzemieniewski Marcin                   40,30

11.Duch Mikołaj                              41,12

50 m stylem grzbietowym

1.Zakrzewski Filip                            38,40

6.Praski Mateusz                             44,21

7.Karakula Michał                            46,07

9.Krzemieniewski Marcin                  46,41

13.Duch Mikołaj                             52,25

50 m stylem klasycznym

2.Zakrzewski Filip                            44,46

5.Praski Mateusz                             47,87

8.Karakula Michał                            50,12

9.Duch Mikołaj                               52,77

Sztafeta dziewcząt 8 x 25 m stylem dowolnym

1.SP 4 Sokołów                     2.35,00

2.SP 1 Sokołów                     2,44,47

Sztafeta chłopców 8 x 25 m stylem dowolnym

1.SP 4 Sokołów                     2.23,02

2.SP 1 Sokołów                     2,24,72

3.SP 2 Sokołów                     3.06,10

 Więcej na ten temat na stronach:
http://szssokolowpodl.pl/komunikaty-powiat/kp-szkoly-podstawowe/kp-sp-plywanie-indywidualne-i-sztafety.html
http://nwg.pl/2014/02/17/mistrzostwa-powiatu-w-plywaniu/
                                                                                                    K. Woźniak

 

Piłka ręczna dziewcząt i chłopców

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Szkoły Podstawowe

Piłka ręczna dziewcząt

Gr. I

SP 1 Sokołów – SP 4 Sokołów         10:2

Tabela

1.SP 1 Sokołów          1          2          10:2

2.SP 4 Sokołów          1          0            2:10

Turniej finałowy

SP Sterdyń – SP 4 Sokołów              6:3

SP1 Sokołów – SP Wyrozęby           5:1

Mecz o III miejsce

SP Wyrozęby – SP 4 Sokołów          5:4

 

Mecz o I miejsce

SP Sterdyń – SP 1 Sokołów              11:3

Kolejność końcowa

 

1.SP Sterdyń             op. Anna Jagiełło

2.SP 1 Sokołów         op. Joanna Wasiluk

3.SP Wyrozęby         op. Bogdan Czarnocki

4.SP 4 Sokołów         op. Katarzyna Szybka

Piłka ręczna chłopców

 

Gr. I

SP 1 Sokołów – SP 4 Sokołów         13:1

SP 1 Sokołów – SP Bielany              11:6

SP Bielany – SP 4 Sokołów              8:5

Tabela

1.SP 1 Sokołów          2          4          24:7

2.SP Bielany               2          2          14:16

3.SP 4 Sokołów          2          0          6:21

Turniej finałowy

SP 1 Sokołów – SP Skrzeszew          12:3

SP Bielany – SP Wyrozęby               11:8

Mecz o III miejsce

SP Wyrozęby – SP Skrzeszew          13:12

Mecz o I miejsce

SP 1 Sokołów – SP Bielany              15:6

Kolejność końcowa

1.SP 1 Sokołów          op. Krzysztof Woźniak

2.SP Bielany               op. Artur Malinowski

3.SP Wyrozęby          op. Bogdan Czarnocki

4.SP Skrzeszew          op. Aneta Głogowska

5.SP 4 Sokołów

SP Sterdyń

7.SP Łazów

 

 

 

Biegi narciarskie

 



W Łazowie dnia 3.02.2014 r.odbyły się zawody Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegach narciarskich. Współorganizatorem imprezy był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Sokołowie Podlaskim. W tym roku do zawodów przystąpiła rekordowa ilość młodzieży. Startowało blisko 90 osób z sześciu szkół.  Po zawodach młodzież otrzymała kiełbaski z rożna oraz pączki, a także medale, które najlepszym wręczył Wójt Gminy Sterdyń Pan Marian Zalewski.Wystartowali w nich także nasi uczniowie, którzy zajęli następujące miejsca i osiągnęli  nastepujące czasy: 

Dziewczęta - klasy IV i młodsze

6.Kwiatkowska Patrycja          SP 1 Sokołów      6,03

Dziewczęta  -klasy VI – V

3.Obzejta Milena                    SP 1 Sokołów      4,42

5.Goś Olga                             SP 1 Sokołów      5,01

7.Ostasiuk Weronika              SP 1 Sokołów      5,45

Chłopcy- klasy IV i młodsze

2.Woźniak Jakub                    SP 1 Sokołów      4,59

4.Krakowski Mateusz            SP 1 Sokołów      5,05

11.Abramczuk Bartosz           SP 1 Sokołów      7,23

13.Abramczuk Łukasz             SP 1 Sokołów      8,57

 Chłopcy- klasy VI  - V

12.Duch Mikołaj                    SP 1 Sokołów      4,03

14.Kowalski Rafał                 SP 1 Sokołów      4,13

15.Praski Mateusz                 SP 1 Sokołów      4,19

16.Osial Piotr                         SP 1 Sokołów      4,21

17.Pniewski Mateusz              SP 1 Sokołów      4,27

20.Zakrzewski Filip                SP 1 Sokołów      4,37

21.Gorczyca Patryk                SP 1 Sokołów      4,45

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini-koszykówce

Ćwierćfinał Regionalnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce dziewcząt.

W Zbuczynie odbył się ćwierćfinał Regionalnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce dziewcząt. W turnieju uczestniczyły nasze koszykarki.

Oprócz zespołu z naszej szkoły w turnieju grały SP Zbuczyn i SP 11 Siedlce. Nasza drużyna bez problemu wygrała oba mecze, pokonując kolejno SP Zbuczyn 29:16 i SP 11 Siedlce 49:13. Dwunastego lutego w sali naszej szkoły odbędzie się turniej półfinałowy, w którym wystąpią drużyny SP 1 Sokołów , SP 2 Sokołów i SP 4 Siedlce. Dwa najlepsze zespoły z tego turnieju awansują do turnieju finałowego. Trzymamy kciuki i gratulujemy tak wspaniałych wyników trenerom i zawodniczkom!

Więcej na ten temat także na stronie: http://www.pszssiedlce.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=736&Itemid=940

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce dziewcząt i chłopców.

W sali gimnastycznej naszej szkoły odbyły się turnieje finałowe igrzysk. Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Sokołowie Podlaskim.
W finale dziewcząt nasza drużyna prowadzona przez panią Joannę Wasiluk, wywalczyła srebrny medal i znalazła się na podium za dziewczętami z SP 2. Obie drużyny będą reprezentowały powiat sokołowski w rozgrywkach regionalnych.
 
Wyniki finału dziewcząt
 
Półfinały:
SP 1 Sokołów – SP Rozbity Kam. 28:20 
SP 2 Sokołów – SP Wyrozęby 49:9 
 
Mecz o III miejsce:
SP Rozbity Kam. – SP Wyrozęby 20:18 
 
Mecz o I miejsce:
SP 2 Sokołów – SP 1 Sokołów 48:21 
 
Kolejność końcowa:
 
1. SP 2 Sokołów opiekun Robert Jaszczuk 
2. SP 1 Sokołów opiekunka Joanna Wasiluk 
3. SP Rozbity Kamień opiekun Bogdan Perycz 
4. SP Wyrozęby opiekun Bogdan Czarnocki 
 
W rywalizacji chłopców złoty medal przypadł naszej drużynie, poprowadzonej przez pana Krzysztofa Woźniaka. Chłopcy w półfinale pewnie pokonali SP Sterdyń, a w meczu o pierwsze miejsce wygrali z SP 2 Sokołów. Do rozgrywek regionalnych awansowała drużyna SP 1 Sokołów.
 
Wyniki turnieju chłopców
 
Półfinały:
SP 1 Sokołów – SP Sterdyń 59:14 
SP 2 Sokołów – SP Wyrozęby 23:22
 
Mecz o III miejsce:
SP Wyrozęby – SP Sterdyń 62:10
 
Mecz o I miejsce:
SP 1 Sokołów – SP 2 Sokołów 35:24 
 
Kolejność końcowa:
 
1. SP 1 Sokołów opiekun Krzysztof Woźniak 
2. SP 2 Sokołów opiekun Robert Jaszczuk 
3. SP Wyrozęby opiekun Bogdan Czarnocki 
4. SP Sterdyń opiekun Marcin Zduniak

Krzysztof Woźniak

Mistrzostwa szkoły w pływaniu

W poniedziałek 16 grudnia na pływalni OSIR-u odbyły się szkolne mistrzostwa w pływaniu. Najlepsi zawodnicy będą  reprezentowali naszą szkołę w kolejnych etapach- powiatowym i regionalnym.A oto wyniki wszystkich startujących zawodników:

Klasy IV i młodsze

Dziewczęta   -   25 m stylem dowolnym

1.Jurczak Marta                             kl. IV c                 17,68

2.Brewczuk Agnieszka                         III c                 21,76

3.Pogorzelska Natalia                          IV d                 22,14  

4.Krakowska Aleksandra                    II b                  22,82

5.Pliszka Weronika                             IV c                 24,90

6.Ambroziak Monika                           III a                 25,14

7.Popowska Małgorzata                      IV d                 26,93

8.Rybak Zuzanna                                IV a                 27,56

9.Kobza Julia                                      IV a                 28,76

10.Molska Zuzanna                              IV b                 30,12

11.Mikołajczuk Emilia                         IV b                 32,56

12.Maliszewska Aleksandra                IV b                 34,92

13.Malinowska Natalia                        IV b                 39,83

14.Ścibor Gabriela                              IV a                 43,47

15.Krasuska Zuzanna                          III b                 1.08,04

25 m stylem grzbietowym

1.Jurczak Marta                                  IV c                 22,84

2.Pogorzelska Natalia                          IV d                 25,19

3.Popowska Małgorzata                     IV d                 28,10

4.Ambroziak Monika                           III a                 28,57

5.Pliszka Weronika                             IV c                 28,77

6.Rybak Zuzanna                                IV a                 30,59

7.Brewczuk Agnieszka                        III c                 30,86

8.Krakowska Aleksandra                    II b                  31,14

9.Molska Zuzanna                               IV b                 31,67

10.Maliszewska Aleksandra                IV b                 33,16

11.Mikołajczuk Emilia                          IV b                 34,89

12.Kobza Julia                                     IV a                 35,08

13.Malinowska Natalia                        IV b                 37,79  

14.Ścibor Gabriela                              IV a                 40,23

15.Krasuska Zuzanna                          III b                 49,67

25 m stylem klasycznym

1.Jurczak Marta                                  IV c                 23,83

2.Popowska Małgorzata                      IV d                 26,84

3.Pogorzelska Natalia                          IV d                 29,37

4.Brewczuk Agnieszka                       III c                 29,45

5.Krakowska Aleksandra                    II b                  32,10

6.Pliszka Weronika                             IV c                 34,79

7.Ambroziak Monika                           III a                 35,31

8.Mikołajczuk Emilia                           IV b                 59,97

9.Kobza Julia                                      IV a                 1.05,49

10.Malinowska Natalia                        IV b                 1.06,30

11.Molska Zuzanna                             IV b                 1.10,17

12.Maliszewska Aleksandra                IV b                 1.10,74

Chłopcy   -   25 m stylem dowolnym

1.Solka Damian                                   IVc                  18,49

2.Krakowski Mateusz                         IV c                 18,75

3.Serewiś Bartosz                               III d                 19,85

4.Woźniak Jakub                                IV d                 20,21

5.Sobieski Maciej                               IV c                 21,68

6.Wyszomierski Kacper                      III d                 21,78

7.Błoński Patryk                                  III d                 21,98

8.Osipiak Jakub                                  IV c                 22,86

9.Ambroziak Michał                            IV d                 23,04

10.Pieniak Mikołaj                              III c                 24,66

11.Świnarski Bartłomiej                       IV b                 25,51

12.Kozioł Karol                                  III a                 25,69

13.Wasiluk Kacper                              IV b                 26,45

14.Grabski Dawid                               IV a                 29,83

15.Klepacki Emil                                 III b                 30,91

16.Wasilczuk Grzegorz                        III c                 36,01

17.Osiński Patryk                                II c                  36,24

18.Wyszomirski Bartłomiej                  IV d                 38,12

19.Sawicki Mateusz                            II c                  38,86

20.Karakula Aleksander                      II c                  43,30

25 m stylem grzbietowym

1.Krakowski Mateusz                         IV c                 24,30

2.   Serewiś Bartosz                               III d                 24,30

3.Woźniak Jakub                                IV d                 25,40

4.Pieniak Mikołaj                                III c                 26,19

5.Błoński Patryk                                  III d                 27,19

6.Osipiak Jakub                                  IV c                 27,47

7.Wyszomierski Kacper                      III d                 28,93

8.Wasiluk Kacper                               IV b                 29,91

9.Kozioł Karol                                     III a                 30,54

10.Świnarski Bartłomiej                       IV b                 31,43

11.Sawicki Mateusz                            II c                  31,68

12.Klepacki Emil                                 III b                 32,24

13.Wyszomirski Bartłomiej                  IV d                 32,84

14.Grabski Dawid                               IV a                 35,64

15.Wasilczuk Grzegorz                        III c                 41,25

16.Karakula Aleksander                      II c                  41,88

17.Osiński Patryk                                II c                  42,56

25 m stylem klasycznym

1.Solka Damian                                   IVc                  26,30

2.Krakowski Mateusz                         IV c                 26,60

3.Serewiś Bartosz                               III d                 27,26

4.Osipiak Dawid                                 IV c                 28,16

5.Wyszomierski Kacper                      III d                 30,45

6.Pieniak Mikołaj                                III c                 30,85

7.Sobieski Maciej                               IV c                 31,55

8.Błoński Patryk                                  III d                 33,05

9.Woźniak Jakub                                IV d                 33,62

10.Kozioł Karol                                  III a                 33,78

11.Grabski Dawid                               IV a                 38,74

12.Ambroziak Michał                          IV d                 43,51

13.Świnarski Bartłomiej                       IV b                 43,55

14.Wasiluk Kacper                             IV b                 50,57

15.Wyszomirski Bartłomiej                  IV d                 51,50

16.Wasilczuk Grzegorz                        III c                 54,70

17.Karakula Aleksander                      II c                  57,56

18.Sawicki Mateusz                            II c                  58,44

19.Klepacki Emil                                 III b                 58,46

20.Osiński Patryk                                II c                  1.15,39

 

Klasy VI - V

Dziewczęta   -   50 m stylem dowolnym

1.Moczulska Magdalena                      V a                  37,17

2.Litewnicka Gabriela                           V c                  43,75

3.Gąszczak Zuzanna                            VI d                 48,32

4.Woźniak Wiktoria                            V a                  1.03,56

5.Kur Wiktoria                                    VI b                 1.17,76

50 m stylem Grzbietowym

1.Moczulska Magdalena                      V a                  44,14

2.Litewnicka Gabriela                           V c                  53,33

3.Gąszczak Zuzanna                            VI d                 56,68

4.Woźniak Wiktoria                            V a                  1.04,43

50 m stylem klasycznym

1.Moczulska Magdalena                      V a                  49,19

2.Litewnicka Gabriela                         V c                  1.07,40

3.Woźniak Wiktoria                            V a                  1.17,88

Chłopcy   -   50 m stylem dowolnym

1.Zakrzewski Filip                               VI c                 36,64

2.Karakula Michał                               V b                  36,76

3.Praski Mateusz                                 VI c                 38,58

4.Leszczak Artur                                 VI c                 39,74

5.Krzemieniewski Marcin                    V b                  42,41

6.Duch Mikołaj                                   VI a                 46,11

7.Duch Jakub                                      VI a                 47,35

8.Miszczuk Mateusz                            VI b                 54,25

9.Rosochacki Kacper                          V c                  55,96

10.Bołbotowski Jan                             V b                  1.01,40

11.Laskowski Patryk                           V c                  1.06,97

50 m stylem grzbietowym

1.Zakrzewski Filip                               VI c                 39,26

2.Karakula Michał                               V b                  47,26

3.Krzemieniewski Marcin                    V b                  49,40

4.Praski Mateusz                                 VI c                 49,72

5.Leszczak Artur                                 VI c                 52,18

6.Duch Mikołaj                                   VI a                 54,08

7.Duch Jakub                                      VI a                 54,68

8.Bołbotowski Jan                               V b                  1.05,24

9.Miszczuk Mateusz                            VI b                 1.06,12

10.Laskowski Patryk                           V c                  1.53,75            

50 m stylem klasycznym

1.Zakrzewski Filip                               VI c                 42,56

2.Karakula Michał                               V b                  50,16

3.Praski Mateusz                                 VI c                 52,15

4.Leszczak Artur                                 VI c                 56,82

5.Duch Mikołaj                                   VI a                 1.05,89

6.Duch Jakub                                      VI a                 1.16,19

7.Bołbotowski Jan                               V b                  1.22,71

8.Miszczuk Mateusz                            VI b                 1.52,41

9.Laskowski Patryk                            V c                  2.04,17