Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkoły Podstawowe Piłkarskie ”szóstki” dziewcząt

 

 Dziewczyny zajęły III miejsce w powiecie!

Gr. I

SP 4 Sokołów – SP 1 Sokołów                     1:0

SP 4 Sokołów – SP 2 Sokołów                     3:0

SP 1 Sokołów – SP 2 Sokołów                     0:0

Tabela

1.SP 4 Sokołów          2          6          4:0

2.SP 1 Sokołów          2          1          0:1

3.SP 2 Sokołów          2          1          0:3

Czytaj więcej: Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkoły Podstawowe Piłkarskie ”szóstki” dziewcząt

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkoły Podstawowe Mini piłka ręczna chłopców

 

SP 1 Sokołów – SP 2 Sokołów                 19:8

SP 1 Sokołów – SP 4 Sokołów                 13:2

SP 2 Sokołów – SP 4 Sokołów                 11:5

Czytaj więcej: Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkoły Podstawowe Mini piłka ręczna chłopców

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkoły Podstawowe Mini piłka ręczna dziewcząt

SP 2 Sokołów – SP 4 Sokołów                   10:5

SP 1 Sokołów – SP 2 Sokołów                   14:7

SP 1 Sokołów – SP 4 Sokołów                   8:4

 

Czytaj więcej: Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkoły Podstawowe Mini piłka ręczna dziewcząt

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych

 21 września nasi uczniowie wystartowali w miejskich biegach przełajowych, które odbyły się na stadionie OSIR. A oto ich wyniki:
 

Dziewczęta –klasy V /ur.2005/

1.Kobylińska Wiktoria  

2.Jenerałek Gabriela              

3.Jagiełło Klaudia                  

4.Borys Daria                         

6.Krakowska Aleksandra     

Czytaj więcej: Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych

Mistrzostwa szkoły w biegach przełajowych

Wrzesień to miesiąc w naszej szkole pod hasłem "Biegaj z nami". Jak co roku, z tej to okazji odbyły się szkolne mistrzostwa
w biegach przełajowych. A oto ich wyniki i piersze dziesiątki zawodników w każdej kategorii:

Klasy VI

 

Dziewczęta                                               Chłopcy

1.Krasuska Zuzanna           kl.VI b                  1.Protaziuk Alex                      VI c

2.Rudeczko Wiktoria               VI d                 2.Zalewski Jakub                     VI c

3.Serewiś Julia             VI c                         3.Woźniak Paweł                    VI d

Czytaj więcej: Mistrzostwa szkoły w biegach przełajowych