Turniej finałowy Regionalnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce dziewcząt

Zdjęcie0516 kosz

W naszej szkole odbył się turniej finałowy Regionalnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce dziewcząt. W finale wystąpiło cztery zespoły. SP 1 Garwolin, SP 4 Siedlce i dwie drużyny sokołowskie – SP 4 Sokołów i SP 1 Sokołów.

W meczach półfinałowych SP 1 Sokołów pokonała SP 1 Garwolin 37:17, a SP 4 Sokołów wygrała z SP 4 Siedlce 43:21.
W meczu o brązowy medal drużyna SP 4 Siedlce wygrała z SP 1 Garwolin 35:17. Finał odbył się między sokołowskimi drużynami. Po ciekawym spotkaniu wygrała drużyna SP 4 Sokołów 22:19. Koszykarki z SP 4 Sokołów będą reprezentowały region siedlecki na Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolne,które odbędą się w Ostrołęce w dniach 12-14 maja.
Nasze dziewczyny zajęły IV miejsce.