Miejsko - Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu

Miejsko - Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

w pływaniu.
1.2

odbyły się dnia 6 lutego na pływalni OSIR.
A oto wyniki naszych uczniów:

 

Dziewczęta kl. IV i młodsze /ur.2006 i mł. /

 

25 m stylem dowolnym

 

3.Dziewulska Maria                 07        SP 1 Sokołów             18,60

7.Dmowska Emilia                   07        SP 1 Sokołów             21,46

8.Rostkowska Izabela             06        SP 1 Sokołów             21,62

10.Moczulska Kaja                 07        SP 1 Sokołów             22,35  

11.Misiak Gabriela                  07        SP 1 Sokołów             22,60

 

25 m stylem grzbietowym

1.Dziewulska Maria                 07        SP 1 Sokołów             20,95

2.Czerkas Aleksandra             06        SP 1 Sokołów             21,26

5.Moczulska Kaja                   07        SP 1 Sokołów             21,97

7.Rostkowska Izabela             06        SP 1 Sokołów             23,09

8.Dmowska Emilia                   07        SP 1 Sokołów             23,23

12.Misiak Gabriela                  07        SP 1 Sokołów             25,56
                          

25 m stylem klasycznym

1.Dziewulska Maria                 07        SP 1 Sokołów             23,01

5.Moczulska Kaja                   07        SP 1 Sokołów             25,34

8..Misiak Gabriela                   07        SP 1 Sokołów             27,30

9.Dmowska Emilia                   07        SP 1 Sokołów             27,66

11.Czerkas Aleksandra           06        SP 1 Sokołów             28,77


                                 

Chłopcy kl. IV i młodsze /ur.2006 i mł. /

 

25 m stylem dowolnym

1.Maksymiak Mikołaj  06        SP 1 Sokołów             16,57

6.Soszyński Adam                   06        SP 1 Sokołów             18,82

8.Błoński Paweł                       07        SP 1 Sokołów             19,01

10.Osiński Michał                    06        SP 1 Sokołów             19,67

16.Soszyński Michał                07        SP 1 Sokołów             22,67

   19.Trebnio Kacper                  06        SP 1 Sokołów             23,24

20.Kosieradzki Maurycy         07        SP 1 Sokołów             25,35

 

25 m stylem grzbietowym

1.Maksymiak Mikołaj  06        SP 1 Sokołów             20,03

7.Błoński Paweł                       07        SP 1 Sokołów             22,63

9.Osiński Michał                      06        SP 1 Sokołów             23,40

13.Soszyński Adam                 06        SP 1 Sokołów             24,40

15.Klepacki Stanisław 07        SP 1 Sokołów             25,62

20.Kosieradzki Maurycy         07        SP 1 Sokołów             30,47

25 m stylem klasycznym

6.Maksymiak Mikołaj 06        SP 1 Sokołów             24,83

7.Błoński Paweł                       07        SP 1 Sokołów             25,18

8.Soszyński Adam                   06        SP 1 Sokołów             25,68

15.Osiński Michał                    06        SP 1 Sokołów             29,33

18.Klepacki Stanisław 07        SP 1 Sokołów             32,21

19.Trebnio Kacper                  06        SP 1 Sokołów             33,82

21.Kosieradzki Maurycy         07        SP 1 Sokołów             39,19

Dziewczęta kl. VI - V /ur.2004/2005 /

 

50 m stylem dowolnym

5.Krakowska Aleksandra        05        SP 1 Sokołów             42,16

8.Brewczuk Agnieszka 04        SP 1 Sokołów             43,08

 

50 m stylem grzbietowym

5.Krakowska Aleksandra        05        SP 1 Sokołów             49,08

8.Brewczuk Agnieszka 04        SP 1 Sokołów             52,52

10.Jurczak Emilia                     05        SP 1 Sokołów             54,21

11.Krasuska Zuzanna              04        SP 1 Sokołów             55,94

18.Borys Daria                        05        SP 1 Sokołów             1.15,11

50 m stylem klasycznym

5.Brewczuk Agnieszka 04        SP 1 Sokołów             52,87

6.Krakowska Aleksandra        05        SP 1 Sokołów             54,52

 

Chłopcy kl. VI - V /ur.2004/2005 /

 

50 m stylem dowolnym

1.Serewiś Bartosz                    04        SP 1 Sokołów             29,63

2.Błoński Patryk                      05        SP 1 Sokołów             31,68

3.Kozioł Karol             04        SP 1 Sokołów             33,97

5.Wyszomierski Kacper          05        SP 1 Sokołów             35,29

6.Soszyński Patryk                  04        SP 1 Sokołów             37,99

9.Klepacki Emil                       04        SP 1 Sokołów             40,42


         

50 m stylem grzbietowym

1.Serewiś Bartosz                    04        SP 1 Sokołów             35,31

2.Błoński Patryk                      05        SP 1 Sokołów             39,07

4.Wyszomierski Kacper          05        SP 1 Sokołów             41,35

5.Kozioł Karol             04        SP 1 Sokołów             45,12

7.Soszyński Patryk                  04        SP 1 Sokołów             47,83

 

50 m stylem klasycznym

1.Serewiś Bartosz                    04        SP 1 Sokołów             38,85

2.Kozioł Karol             04        SP 1 Sokołów             43,98

3.Błoński Patryk                      05        SP 1 Sokołów             44,39

6.Wyszomierski Kacper          05        SP 1 Sokołów             51,05

7.Klepacki Emil                       04        SP 1 Sokołów             53,43

 

Sztafeta 8 x 25 m stylem dowolnym dziewcząt

1.SP 1 Sokołów          2.47,45

2.SP 4 Sokołów          2.48,44

3.SP 2 Sokołów          2.50,21

Sztafeta 8 x 25 m stylem dowolnym chłopców

1.SP 1 Sokołów          2.20,53

2.SP 4 Sokołów          2.34,59

3.SP 2 Sokołów          3.10,50