Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w czwórboju- wyniki

13435581 526470427564139 4588368611923622852 n

W czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt:

I  –  SP 1 Sokołów Podl.        -  1095 pkt

ur.     60  -pkt   w dal-pkt    p.pal -pkt       600   - pkt        razem

1.Jurczak Marta                 03     8,96- 89     423 - 70    25,0 - 34      2.07,17 - 61   =  254 pkt

2.Mielniczuk Ewelina           03     9,41- 72     415 – 62    29,0- 44      2.14,31 – 48   =  236

3.Złotkowska Gabriela         03     9,72- 61     387 – 49    30,0 -47      2.04,80 – 65   =  222

4.Czerkas Oliwia                  03     9,50 -69     392 – 51    36,0 -62      2.30,97 – 19   =  201

5.Zalewska Julia                   03     9,90 -54    365 – 42   24,0 – 32     2.10,79 – 54   = 182

6.Leszczyńska Paulina         03     9,80 – 58   3.67 –43    24,0 – 32     2.19,75 – 38  =  171

II miejsce SP 4 Sokołów Podlaski

III miejsce SP Wyrozęby

IV miejsce SP Nowa Wieś

Najlepsze wyniki indywidualnie

1.Jurczak Marta                   SP 1 Sokołów             254 pkt

2.Mielniczuk Ewelina            SP 1 Sokołów             236

3.Złotkowska Gabriela           SP 1 Sokołów             222

4.Kąklewska Martyna            SP 4 Sokołów             217

5.Miściorak Paulina                SP 4 Sokołów             208

6.Czerkas Oliwia                    SP 1 Sokołów             201


W czwórboju lekkoatletycznym chłopców

I miejsce SP 2 Sokołów Podlaski

II miejsce SP 1 Sokołów Podl.  928        -  pkt

1.Wasiluk Kacper                   03     8,90 – 63   430 – 48     48,5- 72     3.37,60 – 42   =  225

2.Woźniak Jakub                    03     8,90 – 63   433 – 49     36,0 – 47   3.40,79 – 38   =  197

3.Ambroziak Michał              03     9,01 – 59   398 – 38     54,5 – 84   4.07,29 – 12   =  193

4.Worku Memre Jakub          03      8,93 – 62   384 – 33    30,0 – 35    3.35,09 – 46  =   176

5.Pogorzelski Krystian          03      8,46 – 80   282 -  7      37,5 – 50    --------- -   0  =   137

6.Mrozowski Jakub               03     10,34 -21    353 – 23     41,5 – 58   3.59,40 – 19  =   121

III miejsce- SP 4 Sokołów Podl.

IV miejsce SP Wyrozęby

V miejsce SP Sterdyń

Najlepsze wyniki indywidualnie

1.Wasiluk Kacper                   SP 1 Sokołów             225 pkt

2.Czarkowskli Mateusz          SP 2 Sokołów             209

3.Jezierski Aleksander           SP 4 Sokołów             197

Woźniak Jakub                    SP 1 Sokołów             197

5.Jańczuk Aleksander         SP 2 Sokołów             195

Mikołajczuk Jakub              SP 2 Sokołów             195