Sukcesy naszych zawodników w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu

28277051 809933509217828 909460498230255081 nPowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

w pływaniu odbyły się dnia 19 lutego 2018 roku.
A oto wyniki naszych zawodników, spośród których wielu zajęło czołowe miejsca. Gratulacje dla wszystkich
uczniów naszej szkoły startujących w zawodach ,
a szczególnie dla medalistów!
Więcej zdjęć i film z zawodów znajdziecie na Facebook

Film

 

 

Klasy IV i młodsze

Dziewczęta

25 m stylem dowolnym

1.Dziewulska Maria      ur.2007       SP 1 Sokołów             16,23

2.Moczulska Kaja                 07        SP 1 Sokołów             18,04

8.Bonifaciuk Zuzanna   08        SP 1 Sokołów             20,26

9.Nazarczuk Amelia                08        SP 1 Sokołów             20,52

10.Misiak Gabriela                  07        SP 1 Sokołów             20,94

11.Antoniak Aleksandra          08        SP 1 Sokołów             21,89

12.Marciniak Martyna 08        SP 4 Sokołów             22,82

25 m stylem grzbietowym

1.Dziewulska Maria     ur.2007       SP 1 Sokołów             18,50

2.Moczulska Kaja                 07        SP 1 Sokołów             21,02

6.Misiak Gabriela                    07        SP 1 Sokołów             23,20

78.Nazarczuk Amelia              08        SP 1 Sokołów             23,41

11..Bonifaciuk Zuzanna            08        SP 1 Sokołów             24,74

12.Antoniak Aleksandra          08        SP 1 Sokołów             25,16

 

25 m stylem klasycznym

1.Dziewulska Maria      ur.2007       SP 1 Sokołów             20,77

2.Misiak Gabriela                 07        SP 1 Sokołów             23,22

4.Moczulska Kaja                   07        SP 1 Sokołów             24,27

6.Bonifaciuk Zuzanna   08        SP 1 Sokołów             29,55

7.Nazarczuk Amelia                08        SP 1 Sokołów             30,46

11.Antoniak Aleksandra          08        SP 1 Sokołów             33,01

 

 

Chłopcy

25 m stylem dowolnym

1.Wąsowski Michał              07        SP 1 Sokołów             17,15

4.Błoński Paweł                       07        SP 1 Sokołów             19,62

5.Gąszczak Kacper                 09        SP 1 Sokołów             19,86

9.Mątkiewicz Filip                   08        SP 1 Sokołów             20,53

14.Pietrzykowski Jędrzej         08        SP 1 Sokołów             24,51

19.Soszyński Michał                07        SP 1 Sokołów             27,55

25 m stylem Grzbietowym

1.Błoński Paweł                     07        SP 1 Sokołów             19,54

4.Wąsowski Michał                 07        SP 1 Sokołów             22,02

6.Gąszczak Kacper                 09        SP 1 Sokołów             23,08

8.Mątkiewicz Filip                   08        SP 1 Sokołów             24,94

9.Soszyński Michał                  07        SP 1 Sokołów             25,41

 

25 m stylem klasycznym

1.Wąsowski Michał              07        SP 1 Sokołów             22,03

2.Błoński Paweł                     07        SP 1 Sokołów             22,04

6.Nowak Aleksander               08        SP 1 Sokołów             28,28

7.Pietrzykowski Jędrzej           08        SP 1 Sokołów             30,10

8.Gąszczak Kacper                 09        SP 1 Sokołów             30,15

9.Mątkiewicz Filip                   08        SP 1 Sokołów             31,83

13.Soszyński Michał                07        SP 1 Sokołów             33,46

 

Klasy VI - V

Dziewczęta

50 m stylem dowolnym

1.Krakowska Aleksandra     05        SP 1 Sokołów             36,64

8.Kowalska Aleksandra          06        SP 1 Sokołów             55,35

 

50 m stylem grzbietowym

2.Czerkas Aleksandra                      06        SP 1 Sokołów             44,00

3.Krakowska Aleksandra     05        SP 1 Sokołów             44,11

6.Kowalska Aleksandra          06        SP 1 Sokołów             50,52

7.Jurczak Emilia                       05        SP 1 Sokołów             52,95

 

50 m stylem klasycznym

1.Krakowska Aleksandra     05        SP 1 Sokołów             45,39

6.Czerkas Aleksandra              06        SP 1 Sokołów             55,82

7.Kowalska Aleksandra          06        SP 1 Sokołów             1.09,82

 

Chłopcy

50 m stylem dowolnym

1.Błoński Patryk                   05        SP 1 Sokołów             29,28

2.Wyszomierski Kacper       05        SP 1 Sokołów             33,27

4.Maksymiak Mikołaj  06        SP 1 Sokołów             33,45

10.Sawicki Mateusz                05        SP 1 Sokołów             43,76

50 m stylem grzbietowym

1.Błoński Patryk                   05        SP 1 Sokołów             35,24

2.Wyszomierski Kacper       05        SP 1 Sokołów             38,50

4.Maksymiak Mikołaj  06        SP 1 Sokołów             40,05

10.Sawicki Mateusz                05        SP 1 Sokołów             48,58

50 m stylem klasycznym

1.Błoński Patryk                   05        SP 1 Sokołów             40,06

4.Wyszomierski Kacper          05        SP 1 Sokołów             47,90

5.Maksymiak Mikołaj  06        SP 1 Sokołów             47,97

Sztafeta 8x25 m stylem dowolnym dziewcząt

1.SP 1 Sokołów          2.29,70

2.SP 4 Sokołów          2.39,76

3.SP 2 Sokołów          3.10,48

 

Sztafeta 8x25 m stylem dowolnym chłopców

1.SP 1 Sokołów          2.20,95

2.SP 4 Sokołów          2.34,00

3.SP 2 Sokołów          3.02,76

 

Szkoły Podstawowe z o/ Gimnazjalnymi

Klasy VII  / ur.2004 /

Dziewczęta

50 m stylem dowolnym

5.Krasuska Zuzanna                04        SP 1 Sokołów             54,05

50 m stylem grzbietowym

4.Krasuska Zuzanna                04        SP 1 Sokołów             52,33

 

 

Klasy VII  / ur.2004 /

Chłopcy

50 m stylem dowolnym

1.Serewiś Bartosz                 04        SP 1 Sokołów             27,73

2.Kozioł Karol                       04        SP 1 Sokołów             30,72

5.Klepacki Emil                       04        SP 1 Sokołów             34,21

50 m stylem grzbietowym

1.Serewiś Bartosz                 04        SP 1 Sokołów             32,92

4.Kozioł Karol             04        SP 1 Sokołów             38,85

50 m stylem klasycznym

1.Serewiś Bartosz                 04        SP 1 Sokołów             35,24

3.Kozioł Karol                       04        SP 1 Sokołów             42,92

5.Klepacki Emil                       04        SP 1 Sokołów             47,80

 

Sztafeta 6x25 m stylem dowolnym chłopców

1.ZS Salezjańskich Sokołów                1.30,30

2.SP 6 Sokołów                                  1.32,44

3.SP 1 Sokołów                                 1.44,46

4.SP 4 Sokołów                                  1.46,20

5.SP 6 Sokołów  II                             1.48,57