SP nr 1 w Sokołowie Podlaskim - Rekrutacja

Zadbaj o właściwą edukację swojego dziecka i zapisz je do naszej szkoły!

Już od 26 lutego trwa rekrutacja dzieci na rok szkolny 2024/2025 do:

• Oddziału przedszkolnego, godziny pracy od 7:00- do- wg zapotrzebowania rodziców.
  • Klas pierwszych, w których od początku pierwszej klasy realizujemy 1 godzinę dodatkową języka angielskiego.
  • Oddziału dwujęzycznego (klasy siódmej) – w którym nauczanie odbywa się w dwóch językach – polskim oraz angielskim.

W oddziale dwujęzycznym nauka języka angielskiego odbywa się w wymiarze tygodniowym 3+2, natomiast  dwa  rodzaje zajęć edukacyjnych( możliwe : matematyka, informatyka. biologia, historia, fizyka, wiedza o społeczeństwie ) z elementami języka angielskiego w wymiarze 1+1, co daje łącznie 7 godzin języka angielskiego w tygodniu.

Rodzicu! Czy:

– zależy Ci na dobrym wykształceniu Twojego dziecka?
– szukasz szkoły z tradycjami i wartościami?
– chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało swoje zdolności?
– zależy Ci na wysokim poziomie kształcenia, który umożliwi Twojemu dziecku lepszy start?

Jeśli choć raz odpowiedziałeś TAK.
To koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą edukacyjną na rok szkolny 2023/2024!

Korzyści które niesie za sobą nauka w naszej szkole!

Zapisując swoje dziecko do SP1 w Sokołowie Podlaskim:
– stawiasz na jego aktywny rozwój,
– umożliwiasz odkrywanie i rozwijanie jego pasji oraz zainteresowań,
– zapewniasz lepszą przyszłość.
A to wszystko w komfortowych i bezpiecznych warunkach, pod opieką najlepszej kadry pedagogicznej!

Dbamy nie tylko o to by dobrze uczyć i osiągać sukcesy – liczy się dla nas jak, nasi uczniowie spędzają czas po lekcjach.

Świetlica wielu możliwości. – (sokolowpodl.pl)

W naszej szkolnej kuchni, codziennie gotowane są świeże, ciepłe dwudaniowe obiady.

Uczniowie mają możliwość doświadczać wielu smakowitych dań, przygotowywanych z serca przez nasze Panie Kucharki.

Dowiedz się co mówią o nas:

• Nasi uczniowie;
  • Nasi absolwenci:;
  • Rodzice;
  • Nauczyciele i dyrektorzy szkół z którymi współpracujemy nad rozwojem edukacji;
  • Goście z zagranicznych różnych programów.

Zapisz swoje dziecko do naszej szkoły!

Dokumenty niezbędne do zgłoszenia dziecka do oddziału przedszkolnego, klasy pierwszej lub oddziału dwujęzycznego dostępne są w zakładce Rekrutacja oraz w sekretariacie szkoły.

Rodzice naszych uczniów mogą je znaleźć także w e-dzienniku https://synergia.librus.pl/pliki_szkoly

Zgłoszenia dokonuje się poprzez dostarczenie wypełnionych wniosków/zgłoszeń:

•  droga mailową na adres sp1@sokp.pl – w tytule wiadomości należy wpisać REKRUTACJA do (oddziału przedszkolnego, klasy 1 lub oddziału dwujęzycznego,
  • osobiście w sekretariacie szkoły.

Zapytaj o szczegóły!

Masz jakieś pytania lub potrzebujesz więcej szczegółów aby podjąć ostateczną decyzję i zapisie swojego dziecka?

Napisz do nas! Chętnie odpowiemy i rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Naszym wspólnym celem jest edukacja i bezpieczeństwo Twojego dziecka!

Oddział przedszkolny

Wniosek do oddziału przedszkolnego:

Informacja w sprawie rekrutacji do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2024/2025.

WOLA PRZYJĘCIA

Zgłoszenie dziecka do klasy I, mieszkającego w rejonie Naszej Szkoły.

Wniosek o przyjęcie do klasy I, dziecka mieszkającego poza rejonem Naszej Szkoły.

Informacja w sprawie rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2024/2025.

Oddział dwujęzyczny

Od 1 września 2017 r. w naszej szkole funkcjonują pierwsze  w naszym regionie oddziały dwujęzycznej.

WOLA PRZYJĘCIA

Wniosek o przyjęcie ucznia do oddziału dwujęzycznego.

Informacja w sprawie rekrutacji do klasy VII na rok szkolny 2024/2025.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami.

Co to jest odział dwujęzyczny?
Oddział, w którym nauczanie prowadzone jest w dwóch językach: polskim oraz w naszym przypadku w języku angielskim. Przy czym w języku angielskim są prowadzone przynajmniej dwa zajęcia edukacyjne.

Jak zostać uczniem oddziału dwujęzycznego?
Zapraszamy zainteresowanych uczniów i ich rodziców do zapoznania się
z poniższymi materiałami.

Jak będzie zorganizowana nauka?
W oddziale dwujęzycznym uczniowie uczą się języka angielskiego w wymiarze tygodniowym 3+2, a zajęć edukacyjnych z elementami języka angielskiego w wymiarze +1+1 z przeznaczeniem na opanowywanie słownictwa z zakresu przedmiotu. Mają więc 3 godz. j. angielskiego jak w innych oddziałach i dodatkowo 4 godziny języka angielskiego ze względu na wybór klasy dwujęzycznej, bez żadnych dodatkowych opłat i w planie zajęć.

Kto może zostać uczniem oddziału dwujęzycznego? – Do oddziału dwujęzycznego przyjmowani się w pierwszej kolejności uczniowie naszej szkoły, którzy:

– otrzymali promocję do klasy VII;

– uzyskali pozytywny wynik sprawdzianu predyspozycji językowych przeprowadzany na warunkach ustalonych przez radę pedagogiczną.

Co to jest sprawdzian predyspozycji językowych? – To test pisemny, którego zaliczenie jest jednym z warunków przyjęcia do oddziału dwujęzycznego.

Co wspomaga nauczanie dwujęzyczne? – Nauczanie wspierają projekty edukacyjne min.:

– KidSpeak, EuroWeek;

– imprezy szkolne – Saint Patrick`s Day, Easter Egg Hunt;

korzystanie z lektur obcojęzycznych;

– e- tweening;

dni zajęć interdyscyplinarnych promujące używanie języka angielskiego;

– laboratoria językowe https://goo.gl/photos/W48hLQxHLYm4peH88  ;

– współpracę z innymi szkołami https://www.sp1.sokolowpodl.pl/dwujezycznosc/