Obowiązek informacyjny.

Szanowni Państwo,

Informujemy,  że od dnia 25 maja 2018 roku wprowadzamy zmiany dotyczące Polityki prywatności oraz Ochrony Danych Osobowych w związku z wejściem w życie Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO) w Unii Europejskiej – numer 2016/679 z dnia 27.04.2016 roku.

Celem zmian będzie właściwa ochrona danych osobowych, ujednolicenie przepisów oraz doprecyzowanie zasad i warunków przetwarzania danych przez Publiczną Szkołę Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Janusza Kusocińskiego w Sokołowie Podlaskim– określone w art. 13 i 14 RODO.

Administratorem danych pozostaje Szkoła Podstawowa  nr 1..

Z Inspektorem Ochrony Danych można się kontaktować za pomocą poczty email pod adresem:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Jednocześnie informujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizyczne, techniczne i organizacyjne ochrony danych osobowych przed ich zniszczeniem, utratą, zmianą, ujawnieniem, wykorzystaniem lub dostępem – zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

                                                                                                                                                              Z poważaniem
Administrator Danych Osobowych

w Publicznej  Szkole Podstawowej nr 1

z Oddziałami Dwujęzycznymi

 im. Janusza Kusocińskiego

w Sokołowie Podlaskim