Wyniki etapu szkolnego konkursu Listy do Ziemi

Lista uczniów biorących udział w konkursie „Listy do Ziemi"
etap szkolny.

Czytaj więcej: Wyniki etapu szkolnego konkursu Listy do Ziemi

Działania rok 2016/17

Pokaz pierwszej pomocy przedlekarskiej dla uczniów klas I
19 czerwca członkowie Koła Przyrodniczego spotkali się z uczniami klas I i przyblizyli im zasady udzielania pierwszej pomocy w różnych przypadkach: omdlenia, krwotoku z nosa, utraty przytomności, zatrzymania oddychania. W trakcie spotkania młodsi koledzy i koleżanki mogli praktycznie przećwiczyć poznane zagadnienia oraz utrwalić inforamcje o numerach  alarmowych; o tym,  kiedy i jak z nich należy korzystać oraz bezpieczeństwie podczas zbliżajacych się wakacji!

 

Wzięliśmy udział w Ogólnopolskim Podsumowaniu Projektów Młodzieżowych!

 

IMG 20170613 09211913 czerwca członkowie Koła Przyrodniczego: Liwia K,- z 6 b Ola Cz i Gabrysia O. z 6 c, Bartek S i Weronika R. z 6 d, Julia J., Daria G., Kinga K i, Mikołaj M.z 5 b oraz Ada R. z 6 c pod opieką: Joanny Hawryluk, Martyny Zielonki i pani dyrektor- Zofii Steć  oraz pana dyrektora- Sławomira Wróblewskiego, uczestniczyli w Ogólnopolskim Podsumowaniu Projektów Młodzieżowych w Arkadach Kubickiego, Zamku Królewskiego w Warszawie. Zostaliśmy zaproszeni na to spotkanie, jako jedna ze szkół od wielu lat współpracujących z CEO, w ramach programu SUS. Było to dla nas niesamowite przeżycie, gdyż nie tylko mogliśmy zaprezentować naszą szkołę, miasto oraz przede wszystkim podjęte działania, na forum ogólnopolskim- oprócz nas było tam jeszcze 66 szkół z całej Polski! Mogliśmy także zobaczyć, jakie projakty i w jak ciekawy sposób realizują uczniowie w różnych szkołach i na różnym etapie nauczania.
Fotogaleria- tu znajdziesz zdjęcia

Czytaj więcej: Działania rok 2016/17

Sukces Liwii i Marty w powiatowym konkursie wiedzy przyrodniczej "Ja i moje środowisko"....

uczDSC 04723 czerwca w naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs Wiedzy Przyrodniczej "Ja i moje środowisko". Nasżą szkołę reprezentowały uczenice: Liwia Karakula z kl. V b i Marta Jurczak z kl. VI c. Nasza dzielna drużyna po długiej dogrywce zajęła II miejsce, tuż za dziewczętami  ze Szkoły Podstawowej w Sterdyni i przed chłopakami ze Szkoły Podstawowej w Grochowie. W konkursie wzięło udział 14 uczniów, reprezentujących 7 szkół z powiatu sokołowskiego.
Gratulujemy dziewczynom wspaniałego wyniku i wiedzy oraz życzymy kolejnych sukcesów!!!

Podsumowanie konkursu TPL Leśna rodzina

17 czerwca

Udana akcja Aniołów ze szkoły „Puszkę zgnieć, wyrzuć śmieć”

22 kwietnia obchodzony był Międzynarodowy Dzień Ziemi.
Z tej okazji członkowie Koła „Anioły ze szkoły” oraz SU zaprasili wszystkich członków naszej społeczności do udziału w akcji pod hasłem:

„Puszkę zgnieć, wyrzuć śmieć”.

Czytaj więcej: Udana akcja Aniołów ze szkoły „Puszkę zgnieć, wyrzuć śmieć”

Podkategorie