Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/18

koniec roku22 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2017/18, podsumowując całoroczną pracę oraz wyniki i osiągnięcia naszych uczniów.

Czytaj więcej: Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/18

Analiza osiągnięć uczniów w konkursach przedmiotowych i pozaprzedmiotowych w roku szkolnym 2017/ 2018

Analiza osiągnięć uczniów w roku 2017/18

Osiągnięcia Liwii!

LiwiaOsiągnięcia Liwii, w tym roku szkolnym to min:

Tytuł Laureata Konkursu Informatycznego miniLOGIA- opiekun p. M. Wierzbicki
Tytuł Laureata XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922".- opiekun p. U. Trochimiuk

Czytaj więcej: Osiągnięcia Liwii!

Klasy 7 w ZS nr 1 w Sokołowie Podlaskim poznawały tajniki służb mundurowych...

 

   zs nr118 czerwca klasy 7 wraz z wychowawcami odwiedziły  Zespół Szkół Nr 1 i razem z uczniami klas mundurowych ćwiczyły musztrę, pierwszą pomoc przedlekarską oraz skorzystały ze strzelnicy. Dla wielu z naszych uczniów był to dzień pełen wspaniałych emocji. Dziękujemy Dyrekcji, wychowawcom i młodzieży ZS nr 1 za zaproszenie, spotkanie, cenne wskazówki.
   Fotorelacja

   Fotorelacja profil facebook ZS nr 1

   Fotorelacja 2 ZS 1

   Fotorelacja 3 ZS 1

   Czytaj więcej: Klasy 7 w ZS nr 1 w Sokołowie Podlaskim poznawały tajniki służb mundurowych...

Klasy I b, IV c i VI b z wizytą w Zespole Szkół Specjalnych im Jana Pawła II w Sokołowie Podlaskim

zs specW dniach 18-19 czerwca klasy Ib, IV c i VI b wraz z wychowawcami udały się z wizytą do Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Sokołowie Podlaskim. Dziękujemy pani Ani Pietrzykowskiej oraz Dyrekcji szkoły za zaproszenie, oprowadzenie nas po szkole, poazanie jej bardzo zielonego i przyjaznego dzieciom i młodzieży otoczeniai ciekawe. Przede wszystkim jednak dziekujemy za bardzo ciekawe opowieści o roślinkach rosnącyh, kwitnących i pięknie pachnących, w tym jakże cudownym oraz ZADBANYM ogrodzie sensorycznym.

Fotorelacja