Uroczyście zakończyliśmy kolejny rok szkolny!

DSC0098423 czerwca o godzinie 9:00 wybrzmiał ostatni dzwonek przed wakacjami....
Wszyscy uczniowie odebrali świadectwa ukończenia kolejnej klasy, a najlepsi z najlepszych świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe, dyplomy, stypendia i statuetki Januszka.
Pani Dyrektor wręczyła także podziękowania dla "Przyjaciół szkoły", min. pana Jerzego Tomczuka z Nadleśnictwa Sokołów oraz  wspierających nas w działaniach członków  szkolnej i klasowych Rad Rodziców.
Część artystyczną min: wspaniale odtańczonego Poloneza, przygotowali uczniowie klas III, pod kierunkiem pań Barbary Mlonek i Iwony Romanowskiej oraz zespół wokalno- instrumentalny, pod kierunkiem pana Zbigniewa Filiksa.
Fotogaleria z zakończenia- kliknij ten link

Czytaj więcej: Uroczyście zakończyliśmy kolejny rok szkolny!

Wizyta kl III e w "Ogniku" PSP

Resized 20170621 09282521 czerwca klasa III e z wychowacą- panią Jolantą Uscińską, była z wizytą w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sokołowie Podlaskim, gdzie działa sala edukacyjna dla dzieci.

Czytaj więcej: Wizyta kl III e w "Ogniku" PSP

Klasy Szóste w Nakorach

21 czerwca uczniowie klas 6, z wychowawcami oraz rodzicami pojechali na wycieczkę rowerowę po okolicy Sokołowa. Jedną z atrakcji była wizyta w Parku Linowyym w Nakorach.

Klasy V wzięły udział w grze terenowej "Sokołów Podlaski- gościnne miasto przy gościńcu"

DSCF3441t21 czerwca klasy V b i V c wraz z wychowawczyniami paniami: Joanną Hawryluk oraz Anną Adynowską wzieły udział w grze terenowej"Sokołów Podlaski- Goscinne miasto przy gościńcu".
Uczniowie otrzymali plan Sokołowa Podlaskiego, na który zostały naniesione punkty kontrolne, do których przygotowano pytania- 20 Pkt. Kontrolnych  + tzw. LOP.  Było to ciekawe doświadczenie i jednocześnie możliwość zagłębienia się w historię naszego miasta i jego mieszkańców.
Trasę długości ok. 3,5 km opracował pan Dariusz Mazurek, a grę przkazała nam pani Katarzyna Sobieska z WGL.
Na zakończenie obie klasy udały się  do Pizzeri Da Grasso.
Fotogaleria z gry

Czytaj więcej: Klasy V wzięły udział w grze terenowej "Sokołów Podlaski- gościnne miasto przy gościńcu"

Kiermasz używanych podręczników i mundurków

IMG 20170620 081954k20 czerwca w naszej szkole odbył się po raz kolejny kiermasz  używanych podręczników i mundurków, zorganizowany przez SU.