Zakończyliśmy rok szkolny 2012/2013

W piątek 28 czerwca  po raz ostatni przed wakacjami przekroczyliśmy mury naszej szkoły. Cała społeczność szkolna zgromadziła się po godz. 9.00 w sali gimnastycznej.
     Uroczystość  tradycyjnie poprowadziła pani Iwona Mergo-Golatowska. Rozpoczął ją poczet sztandarowy i hymn narodowy. Uroczystość zainaugurowała pani dyrektor Zofia Steć, która w swoim przemówieniu dokonała podsumowania minionego roku szkolnego.  Odniosła sie do sukcesów uczniów, jak również porażek, z których trzeba będzie wyciągnąć wnioski.

S 100 7707 500

S 100 7710 500
     Pani dyrektor pożeganała wieloletnią pracownicę szkoły - panią Jadwigę Dudek, która codziennie witała nas w progu szatni. Podziękowała za sumienną pracę na rzecz naszej szkoły.

S 100 7718 500
     Do wakacyjnych życzeń dołączył się przewodniczący Rady Rodziców pan Tomasz Maliszewski, po czy wręczono uczniom świadectwa, dyplmy i nagrody książkowe.
    W pierwszej kolejności wystapiły cztery klasy trzecie, które zakończyły trzyletnią edukcję wczesnoszkolną. Dzieci otrzymały świadectwa z rąk wychowawczyń, pamiątkowe książki i dyplomy.
     Na środek zaproszono także uczniów klas szóstych, którym wręczono świadectwa ukończenia szkoły podstawowej.
Doceniony został wysiłek i trud uczniów z najwyższymi średnimi i wzorowym zachowaniem. Podziękowano także sportowcom, którzy godnie reprezentowali  szkołę.

S 100 7745 500
     Za wsparcie, życzliwość i dobre serce pani dyrektor podziękowała rodzicom uczniów, którzy przez wiele lat podawali szkole przyjazną dłoń.
S 100 7786 375
     Duże oklaski zebrała także klasa 4c, która godnie dzierży puchar dyrektora szkoły za najlepsze wyniki dydaktycznew szkole.
Drugą część uroczystości stanowił montaż słowno - muzyczny w wykonaniu klas 3a i 3b przygotowanych przez panią Annę Deoniziak i panią Małgorzatę Malinowską. Uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki oraz zaprezentowali układ taneczny. Wprawili nas w letni, wakacyjny nastrój.

S 100 7832 500S 100 7770 500
     Spektakularnym punktem programu był polonez w wykonaniu uczniów klasy 3c i 2c. Uczniów przygotowała pani Iwona Romanowska. Wszyscy oglądaliśmy z zachwytem.

S 100 7816 500
    Po zakończeniu uroczystości uczniowie i rodzice spotkali się z wychowawcami w salach.

Podczas wakacyjnych szaleństw pamiętajcie o przestrzeganiu podstawowych zasad bezpieczeństwa. Znajdziecie je na naszej stronie w zakładce Bezpieczne wakacje.
Administratorzy strony życzą wszystkim uczniom niezapomnianych wrażeń, pełnych słońca przygód,  a pracownikom szkoły udanych urlopów.

Do zobaczenia po wakacjach!