Miejskie eliminacje konkursu recytatorskiego im. K. Makuszyńskiego

Dn. 15 maja laureaci szkolnych eliminacji XXX Konkursu Recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego: Zuzanna Krasuska z kl. II B, Zofia Floryszczyk z kl. II B, Joanna Chmielewska z kl. III B ( uczennice przygotowała p. Teresa Piwko) oraz Michał Stolarczuk z kl. V B ( przygotowany przez p. Wiesławę Kwiek) wzięli udział w eliminacjach miejskich konkursu , które odbyły się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sokołowie Podlaskim.

W grupie wiekowej uczniów klas I- III 2 miejsce zajęła Zuzanna Krasuska, a w grupie wiekowej uczniów kl. IV- VI 3 miejsce przyznano Michałowi Stolarczukowi. Zuzia i Michał reprezentowali szkołę podczas powiatowych eliminacji konkursu 21 i 22 maja br. Zuzia Krasuska zajęła 2 miejsce i zakwalifikowała się do Finału konkursu w Siedlcach 5 czerwca 2013 r.

Katarzyna Adamczuk