Kiermasz Podręczników

W środę, tuż przed końcem roku, odbył się w naszej szkole kiermasz podręczników i mundurków szkolnych. W sali dyskotekowej można było zakupić używane podręczniki i mundurki, natomiast w sali nr 8 nowe podręczniki do języka angielskiego i innych przedmiotów.
     Inicjatywa Samorządu Uczniowskiego cieszy się do lat powodzeniem i popularnością. Dzięki niej można nie tylko zaoszczędzić pieniądze odkupując podręczniki od szóstoklasistów, ale również czas wychodząc z kompletem podręczników do następnej klasy.

Czytaj więcej: Kiermasz Podręczników

Sukces grupy teatralnej

Dn. 23 maja 2013r. grupa teatralna „JEDEN RODZYNEK I JEDENAŚCIE MALINEK” pod kierunkiem p. Teresy Piwko zajęła II miejsce w Podlaskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych konkurując z gimnazjami. Grupa teatralna prezentowała przedstawienie pt. „Kłótnia kolorów”

Teresa Piwko

 

Czytaj więcej: Sukces grupy teatralnej

Zakończyliśmy rok szkolny 2012/2013

W piątek 28 czerwca  po raz ostatni przed wakacjami przekroczyliśmy mury naszej szkoły. Cała społeczność szkolna zgromadziła się po godz. 9.00 w sali gimnastycznej.
     Uroczystość  tradycyjnie poprowadziła pani Iwona Mergo-Golatowska. Rozpoczął ją poczet sztandarowy i hymn narodowy. Uroczystość zainaugurowała pani dyrektor Zofia Steć, która w swoim przemówieniu dokonała podsumowania minionego roku szkolnego.  Odniosła sie do sukcesów uczniów, jak również porażek, z których trzeba będzie wyciągnąć wnioski.

S 100 7707 500

Czytaj więcej: Zakończyliśmy rok szkolny 2012/2013

Miejskie eliminacje konkursu recytatorskiego im. K. Makuszyńskiego

Dn. 15 maja laureaci szkolnych eliminacji XXX Konkursu Recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego: Zuzanna Krasuska z kl. II B, Zofia Floryszczyk z kl. II B, Joanna Chmielewska z kl. III B ( uczennice przygotowała p. Teresa Piwko) oraz Michał Stolarczuk z kl. V B ( przygotowany przez p. Wiesławę Kwiek) wzięli udział w eliminacjach miejskich konkursu , które odbyły się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sokołowie Podlaskim.

 

Czytaj więcej: Miejskie eliminacje konkursu recytatorskiego im. K. Makuszyńskiego

Sportowy Dzień Dziecka

Dzień Sportu i Dzień Dziecka

Nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali dla dzieci z klas 0-V imprezy sportowo rekreacyjne. Klasy zostały podzielone na dwie grupy.

Pierwsza grupę stanowiły klasy 0-III , a druga klasy IV –V.

Czytaj więcej: Sportowy Dzień Dziecka