Podręczniki 2018 /19- informacja dla rodziców.

Klasy I- III

Podręczniki i ćwiczenia będą wypożyczane w szkole. Rodzice kupują podręczniki do religii.

Klasa I
Religia. Podręcznik: Kl. I szkoły podstawowej.  Żyjemy w Bożym świecie.
Red. Ks.  K. Mielnicki, E. Kondrak. Wydawnictwo Jedność. Kielce.

Klasa II
Religia
– „Idziemy do Jezusa”, Ks. J. Czerkawski, E. Kondrak, Wyd.  Jedność. Kielce.

Klasa III
Religia
– „Jezus jest z nami”, Ks. J. Czerkawski, E. Kondrak, B Nosek.    Wyd.  Jedność. Kielce.

Klasa IV

Klasa IV
Religia:
Kl. IV szkoły podstawowej. Miejsca pełne BOGActw. Autorzy: Ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, B. Nosek. Wydawnictwo Jedność. Kielce.

KLASA V

Podręczniki i ćwiczenia będą wypożyczane w szkole. Rodzice kupują podręcznik do religii, języka niemieckiego, języka rosyjskiego.

Język niemiecki, Mach mit neu 1!  lub Mach mit 1!Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy 4. Mieczysława Materniak, Halina Wachowska,  PWN

Mach mit neu 1! Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy 4. 1

Mieczysława Materniak, Halina Wachowska. PWN

Język rosyjski. Stupieni klasa 4, B. Gawęcka- Ajchel, A. Żelezik , WSiP

Religia Kl. V szkoły podstawowej. Spotkania uBOGAcające. Autorzy: Ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska. Wydawnictwo Jedność. Kielce.

KLASA VI

Podręczniki i ćwiczenia wypożyczane będą w szkole. Rodzice kupują podręcznik do religii , języka niemieckiego lub języka rosyjskiego.

Język niemiecki-  375/2/2013/2016

„Mach mit 2 neu” Podręcznik do języka niemieckiego dla klas V. Poziom A1/A2. Autorzy: H Wachowska, M. Materniak Wydawnictwo Szkolne PWN Sp. z o. o

Język niemiecki- Mach mit neu 2!- Autorzy: Halina Wachowska, Mieczysława Materiak. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klas V, Wydawnictwo Szkolne PWN.

Język rosyjski. Stupieni klasa 4- (tylko nowi uczniowie, pozostali kontynuacja z klasy 5). B. Gawęcka- Ajchel, A. Żelezik, WSiP

Religia Kl. VI szkoły podstawowej. Tajemnice BOGAtego życia. Autorzy: Ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska. Wydawnictwo Jedność. Kielce.

Klasa VII

Podręczniki i ćwiczenia wypożyczane będą w szkole. Rodzice kupują podręcznik do religii.

VII klasa. Podręcznik:  Błogosławieni, którzy szukają Jezusa. Autorzy: Ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska. Wydawnictwo Jedność. Kielce.

Klasa VIII

Religia. Podręcznik: Kl. VIII szkoły podstawowej: Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi Ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska, Wydawnictwo Jedność. Kielce