Klasy 7 w ZS nr 1 w Sokołowie Podlaskim poznawały tajniki służb mundurowych...

 

   zs nr118 czerwca klasy 7 wraz z wychowawcami odwiedziły  Zespół Szkół Nr 1 i razem z uczniami klas mundurowych ćwiczyły musztrę, pierwszą pomoc przedlekarską oraz skorzystały ze strzelnicy. Dla wielu z naszych uczniów był to dzień pełen wspaniałych emocji. Dziękujemy Dyrekcji, wychowawcom i młodzieży ZS nr 1 za zaproszenie, spotkanie, cenne wskazówki.
   Fotorelacja

   Fotorelacja profil facebook ZS nr 1

   Fotorelacja 2 ZS 1

   Fotorelacja 3 ZS 1

    

   strzelW programie spotkania znalazły się:

   - zwiedzanie szkoły;

   - pokaz musztry;

   - klasy mundurowe i medyczne - prezentacja

   - pokaz ratownictwa medycznego, pogadanki na temat bezpieczeństwa w trakcie wakacji

    - zajęcia na strzelnicy