Mam dobre maniery i w terminie płacę, wygrywam obiady, więc zyskam-nie tracę" 2017

Za nami kolejne losowanie nagrody w konkursie świetlicowym Mam dobre maniery.... Odbyło się ono 21 grudnia 21017 roku. W losowaniu nagrody wzięło udział 63 uczniów, którzy w terminie uregulowali opłaty za obiady w miesiącach: wrześniu,, październiku, listopadzie i grudniu.
Nagrodę-  bezpłatne obiady w lutym 2018 roku wylosowała Ania Ambroziak z klasy I c.
Ponadto wszyscy uczniowie biorący udział w losowaniu  otrzymali nagrody pocieszenia, odrobinę słodyczy- pudełko Ptasiego Mleka, ufundowanego przez Firmę "UZIMEX"- dostawcę "Warzyw i Owoców w szkole".

Gratulujemy wszystkim, a szczególnie Ani właściwej postawy i terminowości.

Zachęcamy wszytkich do terminowego płacenia za obiady i udziału w konkursie, w którym KAŻDY WYGRYWA NAGRODĘ POCIESZENIA, A TYLKO JEDNA OSOBA NAGRODĘ GŁÓWNĄ- CZYLI BEZPŁATNE MIESIECZNE OBIADY!!!