Sukces naszych zawodniczek i zawodników w Powiatowych Mistrzostwach Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowewj.

IMAG0211W grudniu w naszej szkole odbyły się finałowe spotkania
w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce dziewcząt i chłopców.
Zarówno dziewczyny, jak i chłopcy zajęli I miejsce w powiecie  i w styczniu będą reprezentowali powiat w rywalizacji regionalnej. Gratulujemy zawodnikom, zawodniczkom oraz ich trenerom- pani Annie Dróżdż i panu Krzysztofowi Woźniakowi!

Skład drużyny chłopców: P. Błoński, K. Wyszomierski, D. Kiełek, P. Kosiński, D. Podniesiński, B. Wielewicki, M. Marcyniuk, R. Kałuski, J. Gajowniczek, M. Sawicki, D. Wiliński.

Skład drużyny dziewcząt:  G. Jenerałek, D. Borys, A. Krakowska, Z. Frandt, K. Jagiełło, N. Pietrzak, W.  Kobylińska, O. Zawistowska, O. Bujalska, W. Antoniak