Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 1 w biegach przełajowych-wyniki
Sokołów Podl. 12.09.2019 r.
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 1
w biegach przełajowych
Dziewczęta Chłopcy
Klasy VIII
1.Kobylińsk Wiktoria VIII c 1.Kałuski Rafał VIII a
2.Jenerałek Gabriela VIII b 2.Białobrzeski Kacper VII d
3.Jagiełło Klaudia VIII a 3.Sidorzak Mateusz VIII c
4.Krakowska Olga VIII b 4.Księzopolski Kacper VIII b
5.Łukasiewicz Kinga VIII c 5.Łowicki Maciej VII c
6.Cisłak Angelika VIII c 6.Osiński Patryk VIII c
7.Radomska Wiktoria VIII c 7.Gajowniczek Jan VIII c
8.Karwowska Kinga VIII b 8.Skibiński Jakub VIII c
9.Wielewicki Bartłomiej VIII a
10.Pniewski Oskar VIII c
11.Podniesinski Dawid VIII a
12.Wiliński Dominik VIII a
13.Malinowski Karol VIII c
14.Bocian Jakub VIII a
15.Maksymiak Mikołaj VIII b
Klasy VII
1.Trzcińska Natalia VII d 1.Soszyński Adam VII c
2.Gmitrzuk Nikola VII d 2.Pietrzak Mateusz VII d
3.Cymborowska Gabriela VII a 3.Kowalczyk Michał VII d
4.Trębicka Amelia VII d 4.Ziemba Oliwier VII d
5.Adamczuk Aleksandra VII b 5.Adynowski Hubert VII a
6.Kowalska Aleksandra VII b 6.Ambroziak Jakub VII c
7.Małkus Amelia VII c 7.Niedziólka Kacper VII a
8.Szymaniak Oliwia VII c 8.Namieta Kacper VII a
9.Ambroziak Zuzanna VII c 9.Bartkowski Ksawery VII d
10.Kiryluk Natalia VII c 10.Jaźwiński Patryk VII c
11.Rogozińska Magdalena VII b 11.Tomczuk Dawid VII b
12.Szymańska Maja VII c 12.Karczmarczyk Kamil VII b
13.Replin Oliwia VII c 13.Maliszewski Maciej VII a
14.Rostkowska Izabela VII d 14.Dąbrowski Mateusz VII a
15.Lipka Karolina VII c
16.Rejman Julia VII b
17.Piwko Julia VII c
Klasy VI
1.Plewa Maja VI d 1.Bielecki Szymon VI e
2.Kietrzykowska Wiktoria VI a 2.Golatowski Stanisław VI d
3.Lewandowska Julia VI b 3.Mielańczuk Szymon VI a
4.Podniesińska Emilia VI c 4.Jurczak Kacper VI e
5.Malinowska Maja VI b 5.Rytel Kacper VI b
6.Dmowska Emilia VI c 6.Pietrzykowski Jędrzej VI c
7.Gęsina Wiktoria VI e 7.Rejowski Szymon VI d
8.Salach Julia VI b 8.Salach Jan VI a
9.Adaśko Milena VI d 9.Wąsowski Michał VI d
10.Matusik Julia VI a 10.Paszkowski Piotr VI a
11.Bochra Maja VI b 11.Soszynski Michał VI e
12.Malinowska Zuzanna VI e 12.Gawryjołek Oskar VI e
13.Moczulska Kaja VI d 13.Wojtkowski Jakub VI d
14.Dziewulska Maria VI d 14.SaczukDawid VI a
15.Misiak Gabriela VI d 15.Garwacki Mateusz VI d
16.Piwowar Natalia VI c 16.Igielski Stanisław VI b
17.Dziewulska Katarzyna VI e
18.Pencak Maja VI c
19.Osipiak Iga VI c
Klasy V
1.Wiktorowska Wiktoria V b 1.Kondraciuk Tomasz V c
2.Antoniak Aleksandra V a 2.Sawicki Wiktor V d
3.Pawluk Sandra V a 3.Adamczuk Patryk V d
4.Bonifaciuk Zuzanna V c 4.Romańczuk Olaf V c
5.Bukowicka Julia V d 5.Mątkiewicz Filip V c
6.Leśko Martyna V b 6.Borys Aleksander V d
7.Mikołajczuk Amelia V c 7.Łęczycki Aleksander V a
8.Wójcik Adrianna V d 8.Skibinski Bartek V b
9.Mroczkowska Wiktoria V d 9.Połok Filip V a
10.Chojnowska Karolina V b 10.Piesio Mateusz V a
11.Pliszka Dominika V b 11.Pietrzak Łukasz V a
12.Maksymiak Oliwia V d 12.Hilaruk Krzysztof V d
13.Świnarska Maja V c 13.Okorski Mateusz V b
14.Białobrzeska Nikola V d 14.Chmielewski Maciej V d
15.Bujalska Magdalena V c 15.Oleszczuk Konrad V b
16.Karwowska Wiktoria V a 16.Dabiński Wiktor V c
17.Trebnio Milena V a 17.Bańkowski Jakub V c
18.Wantusiak Gabriela V a 18.Adamczuk Hubert V d
19.Kaszuba Wiktoria V c 19.Witkowski Kornek V c
20.Teleńczuk Wiktor V b
21.Chomać Mateusz V a
Klasy IV
1.Kowalczyk Kalina IV b 1.Siemieniuk Mateusz V c
2.Pogorzelska Paulina IV 2.Zatkalik Krzysztof IV a
3.Zalewska Iga IV a 3.Marcyniuk Kornel IV b
4.Wilk Patrycja IV b 4.Wojewódzki Aleksander IV b
5.Szcześniak Weronika IV b 5.Protaziuk Aleksander IV a
6.Jurczak Lidia IV a 6.Zadrożny Sebastian IV a
7.Bednarczyk Nikola IV b 7.Świątek Antoni IV a
8.Nowotniak Maja IV b 8.Cisłak Adrian IV d
9.Rytel Filip IV a
10.Bałkowiec Aleksander IV a
11.Skibniewski Tomasz IV b
12.Antoniak Igor IV b
13.Podniesiński Bartosz IV b
Klasy III
1.Ciok Maja III c 1.Jenerałek Krystian III b
2.Badowska- Małyszka Hanna III a 2.Bieliński Michał III b
3.Galczinskij Kaja III a 3.Rucinski Bartłomiej III b
4.Ambroziak Anna III c 4.Makowiecki Igor III b
5.Zatkalik Adela III b 5.Trusiak Michał III c
6.Pietrzykowska Adrianna III b 6. Borys Dawid III b
7.Sękal Nina III c 7.Chmielak Jakub III c
8.Ścibor Izabela III c 8.Krejckant Karol III c
9.Krysińska Oliwia III c 9.Wójcik Bartłomiej III c
10.Mastalerczuk Gabriela III b
11.Klimczuk Dorota III c
12.Sosnowska Nela III b