Konkurs na szkolnego DJ-ja - SPZ ZS NA TABLICACH

• O szkole /
  • Pracownicy /

Konkurs na szkolnego DJ-ja

Zbliża się czas andrzejkowych zabaw, wróżb. Jednym z wydarzeń będzie dyskoteka szkolna. Pewnie wszyscy zdajemy sobie sprawę z faktu, że trudno jest zadowolić gusty wszystkich uczestników zabawy. Dlatego proponujemy konkurs na najlepszą playlistę utworów na dyskotekę.

Na pewno w każdej klasie są osoby, które mają swoje ulubione utwory. Zadanie polega na stworzeniu listy 20-30 utworów tanecznych, przy których chcielibyście bawić się na dyskotece. Listy te możecie poddać głosowaniu w klasie i wybrać najlepszą. Taką gotową listę przesyłamy w formie pliku tekstowego lub pliku Excel do p. Filiksa na czacie w aplikacji Teams. Termin nadsyłania list – do czwartku 18 listopada.

Przygotowane utwory nie mogą zawierać treści wulgarnych, nieprzyzwoitych, obraźliwych i nieetycznych. Najważniejsza jest dobra zabawa!

Podczas przygotowywania listy przemyślcie, skąd będziecie mogli odtwarzać te utwory. Czy będzie to jakiś nośnik typu pendrive, czy odtwarzanie z internetu?

Podczas zabawy dyskotekowej, każda klasa będzie miała dla siebie 10-15 minut. Wybierzcie klasowego DJ-ja (jednego lub dwóch), którzy będą prowadzić zabawę w tym czasie. Mile widziane słowne komentarze, zapowiedzi, zachęty do zabawy itp.

Dla najbardziej aktywnych osób, które zaangażują się w przygotowanie muzyki, przewidziane są nagrody w postaci „6” z muzyki lub informatyki. Nie do przecenienia jest też możliwość prezentacji przygotowanych setów muzycznych na dyskotece.

Powyższa informacja wysłana będzie dodatkowo na platformie librus.

Zapraszamy do udziału we wspólnej zabawie!