Konkurs na szkolnego DJ-ja - SPZ ZS NA TABLICACH

Pracownicy

  • Strona główna /
  • O szkole /
  • Pracownicy /
  • Konkurs na szkolnego DJ-ja

Konkurs na szkolnego DJ-ja

Zbliża się czas andrzejkowych zabaw, wróżb. Jednym z wydarzeń będzie dyskoteka szkolna. Pewnie wszyscy zdajemy sobie sprawę z faktu, że trudno jest zadowolić gusty wszystkich uczestników zabawy. Dlatego proponujemy konkurs na najlepszą playlistę utworów na dyskotekę.

Na pewno w każdej klasie są osoby, które mają swoje ulubione utwory. Zadanie polega na stworzeniu listy 20-30 utworów tanecznych, przy których chcielibyście bawić się na dyskotece. Listy te możecie poddać głosowaniu w klasie i wybrać najlepszą. Taką gotową listę przesyłamy w formie pliku tekstowego lub pliku Excel do p. Filiksa na czacie w aplikacji Teams. Termin nadsyłania list – do czwartku 18 listopada.

Przygotowane utwory nie mogą zawierać treści wulgarnych, nieprzyzwoitych, obraźliwych i nieetycznych. Najważniejsza jest dobra zabawa!

Podczas przygotowywania listy przemyślcie, skąd będziecie mogli odtwarzać te utwory. Czy będzie to jakiś nośnik typu pendrive, czy odtwarzanie z internetu?

Podczas zabawy dyskotekowej, każda klasa będzie miała dla siebie 10-15 minut. Wybierzcie klasowego DJ-ja (jednego lub dwóch), którzy będą prowadzić zabawę w tym czasie. Mile widziane słowne komentarze, zapowiedzi, zachęty do zabawy itp.

Dla najbardziej aktywnych osób, które zaangażują się w przygotowanie muzyki, przewidziane są nagrody w postaci „6” z muzyki lub informatyki. Nie do przecenienia jest też możliwość prezentacji przygotowanych setów muzycznych na dyskotece.

Powyższa informacja wysłana będzie dodatkowo na platformie librus.

Zapraszamy do udziału we wspólnej zabawie!

Powrót do aktualności