Festiwal Kolędy i Pastorałki w świetlicy -

Festiwal Kolędy i Pastorałki w świetlicy

Okres świąteczny to czas wspólnego kolędowania. Znajomością kolęd i pastorałek wykazali się uczniowie klas 1-3 podczas konkursu na najpiękniejsze wykonanie kolędy i pastorałki.

Festiwal odbył się 20 grudnia w świetlicy szkolnej. Inicjatorką i pomysłodawczynią była pani Teresa Piwko. Jury w składzie: p. Teresa Piwko, p. Katarzyna Adamczuk wysłuchało 26 uczniów.

S 100 6440 500S 100 6368 500S 100 6390 500

W kategorii „KOLĘDA-PASTORAŁKA BOŻONARODZENIOWA” przyznano miejsca:
I miejsce – Gabrieli Jenerałek z kl. Ib i Małgorzacie Popowskiej z kl. IIId
II miejsce- Marii Golatowskiej z kl. Ic i Julii Malinowskiej z kl. IIId
III miejsce- Patrycji Wyszomirskiej z kl. Ib, Wiktorii Rudeczko z kl. IId, Angelice Remiszewskiej z kl. IIIb, Aleksandrze Malinowskiej z kl. IIIb

Ponadto wyróżnienia otrzymali:
Zuzanna Molska kl. IIIb, Gabriela Toczyska kl. IIIb, Barbara Szczygieł kl. IIIb, Weronika Pliszka kl. IIIc, Olga Tararuj kl. IIIc, Mateusz Krawczyk kl. IIIc.

W kategorii „LIST DO MIKOŁAJA” nagrodę otrzymała Aleksandra Krejckant z kl. Ivc.

Sponsorami nagród są: p. Sławka Gołoś Kowal i Krzysztof Kowal, p. Marzena Krejckant.

Organizatorzy dziękuję serdecznie sponsorom za wsparcie.