Numery telefonów

Telefon - 25 787 21 20

e- mail- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Numery wewnętrzne:

201- sekretariat

202- dyrektor

203- vicedyrektor

204 - księgowość

205 - świetlica

Czytaj więcej: Numery telefonów

Komunikaty

Dyrekcja szkoły przypomina pracownikom i rodzicom o zakazie zatrzymywania się i postoju w bramie wjazdowej do szkoły, na całej długości ulicy Polnej oraz łukach dróg. Wspólne zaangażowanie nas wszystkich pozwoli na zachowanie zasad bezpieczeństwa, jak również drożność dróg ewakuacyjnych.

Prosimy, żeby dzieci nie przynosiły do szkoły rzeczy wartościowych, których zniszczenie lub zagubienie będzie dużą stratą zarówno materialną, jak i emocjonalną. Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za tego rodzaju rzeczy. Zgubionych mundurków należy szukać na korytarzu przy szatni. Podpisanie mundurka znacznie upraszcza powrót zaginionej rzeczy do właścicieli.

W szkole obowiązuje zakaz używania telefonów komórkwych podczas zajęć oraz przerw śródlekcyjnych.

Prosimy, żeby na bieżąco sprawdzali Państwo i dbali o higienę dzieci, czyli czystość głowy, paznokci, ciała i ubrań dzieci. Jest to dla nas wszystkich bardzo ważne.

Usprawiedliwienie tygodniowej nieobecności w szkole wymaga przedstawienia, wychowawcy klasy, zwolnienia lekarskiego. Nieobecność krótsza niż pięć dni może być usprawiedliwiona przez rodzica lub prawnego opiekuna dziecka, również poprzez wiadomość do wychowawcy w dzienniku elektronicznym Librus.

Do pobrania w zakładce Dla rodziców/formularze

Formularze

Drodzy Rodzice! Poniżej umieszczamy druki, które znacznie uproszczą przekazanie wychowawcom klas ważnych informacji dotyczących Waszego dziecka.

Czytaj więcej: Formularze

Rada Rodziców

Nazwa i numer konta Rady Rodziców

Bank: PBS w Sokołowie Podlaskim

Nazwa konta: Rada Rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Sokołowie Podlaskim Numer konta: 59 9221 0000 0014 1615 3000 0010

Czytaj więcej: Rada Rodziców

Opłaty

Jednorazowe opłaty roczne 2019/20:

Ubezpieczenie - 40 zł

Rada Rodziców - pierwsze dziecko uczęszczające do naszej szkoły 70 zł, ( 35 zł-semestr), za drugie dziecko uczęszczające do naszej szkoły-  35 zł, za trzecie i kolejne dziecko uczęszczające do naszej szkoły- brak opłaty

Basen -  55 zł/ za semestr

Opłaty za obiady przyjmuje kierownik świetlicy Katzrzyna Bindas, do 10 dnia każdego miesiąca (godz. przyjmowania opłat w zakładce świetlica).

Comiesięczne regulowanie należności w wyznaczonym terminie - szansą na wygranie darmowych obiadów.

Przypominamy Państwu o konkursie organizowanym przez szkołę.

Po dokładne informacje odsyłamy do wychowawców klas i kierownika świetlicy.